Gratis Aanmelden

Afspreken met lieve dame

Vrouwke (38)

Kom jij mij neuken? Ik ben al jaren getrouwd, maar we delen het bed al zo lang niet meer. Ik wil geneukt worden, en vies hard ook. Misschien nog een andere leuk vrouwtje er bij? En wat vind jij?

Maak contact met haar
  1. Naam: Vrouwke
  2. Leeftijd: 38 Jaar
  3. Woonplaats: Amsterdam
  4. Provincie: Noord-Holland
  5. Land: België
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 160-169 cm
  8. Postuur: Slank
  9. Oogkleur: Bruin
  10. Haarkleur: Bruin
  11. Vervoer: Auto
  12. Piercings: Nee
  13. Tatouages: Nee
  14. Roken: Nee
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Ja
  17. Slikken: Nee
Afspreken met lieve dame Vrouwke van 38 uit Amsterdam, Noord-Holland
Peettje (36)
★★★★★
Ik wil wat leuks opbouwen. Wat ik belangrijk vind is dat je ook lekker in je vel steekt. De laatste jaren, net na de scheiding, waren voor mijn kids en mij moeilijk genoeg dus ik heb gewoonweg geen behoefte aan een hoop drama zeg maar.
Daten met mooie dame
Gerarda (37)
★★★★☆
Een man op zoek naar een seksmaatje waar hij zijn handen mee Veel woorden maak jij niet vuil, en nog maar goed ook want ik heb zeker zin om er meteen in te vliegen. Ik ben op zoek naar een man die niet nadenkt maar meteen begint te genieten als ik jou mijn lekkere lijf ga tonen. Ik wil aangeraakt worden, en je hoeft helemaal niet zachtjes te doen hoor! Ik wil dat jij me stevig beetneemt en me lekker diep gaat neuken. Misschien zoek jij wel naar een maatje om nog meer mee af te spreken? Dat zou ik niet erg vinden, als wij het eens heerlijk hadden dan wordt de tweede keer vast nog beter. Ik hoop wel dat jij niet jaloers bent want ik heb al een relatie maar die stelt niet zoveel voor dus we zien wel hoe het verder zal gaan voor ons.
Sexdate met eenzame dame
patr36 (36)
★★★★★
Spanning opvoeren Ben jij die lekkere geile vent en wil je mij de fijne kneepjes bijbrengen wat pittige seks betreft? Er zijn wat dingen die ik nog wil leren en als jij jouw pik in mijn kontje durft te steken dan kom je al een heel eind. Je houdt ervan om steeds lekker en nieuwe spelletjes te bedenken en zo de geile spanning op te voeren! Dan ben jij mijn kerel!
Afspreken met hete dame
ZaadBekkie (36)
★★★★★
Wat is jou hobby? Die van mij sex! Geile kerels, ik weet dat jullie dit lezen! Dus meteen maar mijn oproep dan. Sex is echt iets wat bij me hoort dus wil ik altijd goeie neuk partijen met iemand die dat ook uithoud. Ben jij de zaad koning die hem diep bij mij er in ramt?.. ik wil geneukt worden tot ik niet meer kan..
Vrijen met wulpse dame
PasMama (32)
★★★★☆
welke geile man kan mij aan? Ik zoek een lekkere geile man die weet hoe hij een vrouw moet verwennen. Die open staan voor verschillende standjes en die bereid is om van het leven te genieten
Neuken met wulpse dame
Louiisje (39)
★★★★☆
Mopperen, klagen, zeuren? Doen wij niet aan! Iemand die van het leven een feest weet te maken, die zelden klaagt en moppert, iemand die het zonnetje in huis is, die geen moeite heeft met een actieve vriendin, die er zelf ook graag op uit trekt!
Afspreken met hete dame
Janieke
★★★★★★★★★★
Wie wil er zo vriendelijk zijn om mijn parket te polijsten en een nieuwe laag te geven? Professionnals zijn te duur voor mij. Ik betaal graag in natura na afloop..
Parket polijsten (Klus van 3 uur)
Mirjam
★★★★★★★★★☆
Is hier een sterke jongeman aanwezig die mijn tuintje kan doen? Als vergoeding bied ik mijn rijpe lichaam dan aan... Voor een keertje.. Ik geef de voorkeur aan jonge kerels.
Tuin Doen (Klus van 1 uur)
Noanne
★★★★★★★★★★
Ik wil graag van windows 10 naar 11 gaan, maar ik snap helemaal niets van computers. Ik zoek iemand die me kan helpen en als beloning een nummertje met mij accepteert.
Windows installatie (Klus van 1 uur)
Davina
★★★★★★★★★☆
Ik zoek een handige Harry die mijn beschadigde muur kan herstellen. Ik kan echter niet met geld betalen, maar wel met mijn lichaam, als je dat okay vindt..
Beschadigde muur herstellen (Klus van 3 uur)
© 2025 Mature Sexdates