Zonder veel gedoe aan mijn trekken komen Wat een gedoe om een leuke vent te vinden die mij kan respecteren wie ik ben. En ik ben niet moeilijk ik wil gewoon niks vast. En ik wil gewoon mijn gang kunnen gaan, hier en daar!
Dating met lieve dame ZelineP van 44 uit Nieuw-Amsterdam, Drenthe
SubAnne (31)
★★★★☆
Ik zoek een baasje... Dominante kerel, echte stoere vent die niet bang is zijn slaaf op haar plaats te zetten, om haar duidelijk te maken wie de baas is en wie luisteren moet, over meester me en ik geef me helemaal aan jou!
een overheerlijk man jij hebt zin om mij lekker op mijn knieën te zetten en mij eens lekker te verwennen van achteren.
Om en om ga je dat doen hoop ik.
Ik kan er niks aan doen maar ik heb echt zin in jou!
Meerdere mannen en dan hoor je mij gillen hoor :-) Zonder vooroordelen hoop ik kennis te maken met een man die zich kan vinden in mijn passie. Ik hou namelijk van seks op een net iets andere manier. Meerdere mannen brengen mij namelijk in een extase. Een pik in mijn mond kont en kut. Wil je mij dan eens horen gillen?
Hij herinnert zich kleine dingen over jou,
Hij heeft geen hang-ups of oordelen over mijn lichaam en toont alles van affectie en aandacht. Je voelt je niet lelijk of ongemakkelijk en ook niet dat je fysiek niet goed genoeg bent. Hij is ook daadwerkelijk in staat om na te denken over de consequenties van zijn woorden en begrijpt dat niet alle pijn fysiek wordt toegebracht.
Een echte piemel heb ik al zo lang niet gevoeld. Een lekkere blonde meid dat is wie ik ben en schaam mij er niet voor. Het woord preuts komt niet in mijn woordenboek voor, en mijn kutje heeft al heel wat voorwerpen gehad. Het is alleen veel te lang geleden dat zij een echte piemel gevoeld heeft. Jij hebt er eentje, kom op dan kom langs en verwen haar!
Hoe nat wil je het hebben? Geniet jij ook zo van een lekker warm bad, misschien zelfs wel bubbelbad? Ik wel! Nu is zo'n het natuurlijk waanzinnig geil tegen mijn clitje maar het liefst wil ik mijn kutje dan ook gevuld hebben met een heerlijke pik zodat ik heerlijk over je heen kan spuiten. Is dat geil genoeg of heb jij een ander voorstel voor ons badavontuur?