We zijn gelijken! Dat er spanningen zijn in een relatie of dat er iets fout gaat, is normaal. Maar dat is geen reden om te zeggen dat het aan mij ligt, dat ik slecht of waardeloos ben. Praat het uit met mij en het is weer goed.
Ik zou graag iemand willen ontmoeten die me een speciaal gev Ik hou van een grappige kerel die gewoon meegaat met de stroom in het leven. Een vent die me altijd aan het lachen maakt totdat ik huil van zijn grappen, maak me tegelijkertijd aan het lachen en huilen en spuiten lol
Kontje staat omhoog en is neukklaar. Mijn kontje staat al lekker omhoog voor je om te pakken. Doggy vind ik zo lekker geil om te doen. Ik speel genoeg al met mezelf maar het word tijd dat een lekkere vent met mijn kut komt spelen. Wie kan mijn libido aan?
Hete chick zoekt stoere macho voor geile en harde seks. Geen soft gedoe maar gewoon hard en diep neuken. In mijn kutje en als je wilt ook in mijn kontje. Alles kan en mag maar niks moet. Liefst meerdere keren dus niet zo maar een one night stand. Ik val op stoere mannen, beetje macho mag je wel zijn.
Vervanging is een groot woord maar ik ben toe aan iets nieuw Ik ben op zoek naar de aller leukste man uit de omgeving, het mag ook wel iets verder zijn aangezien ik een auto heb. Jij moet vrolijk zijn, liefst een leuke kop met haar hebben aangezien ik kapster ben, sociaal en houden van een klein gek bruin harig vrouwtje met bruine bambi ogen.
Als jij het goed regelt ben ik meteen van mijn verlegenheid Jij bent dol op vrouwen die zich nogal verlegen gaan opstellen bij de eerste ontmoeting. Je hebt dan ook alles goed geregeld en kan mij ook perfect ontvangen op een plaatsje waar wij door niets of niemand zullen gestoord worden. Waarom vraag ik dat? Wel, mijn man hoeft er niet achter te komen dat ik hem ga bedriegen. Hij had maar meer oog moeten hebben voor mij in de plaats van steeds zijn secretaresse te neuken.