Zin in seks? Aangezien ik niet op zoek ben naar een vaste relatie, heb ik een advertentie geplaatst om via deze weg een vaste, ervaren, minnaar te vinden voor heerlijke seks uurtjes. Iemand daar ook voorin?
Sex met eenzame dame Dikkekus1981 van 37 uit Almere, Flevoland
wannabeeMeike (37)
★★★★☆
Vrouw wilt man om haar suf te neuken. Ben jij die geile vent, die net als ik alleen maar op zoek is naar sex en alle gaatjes bij een vrouw wilt vullen. Dan ben je op zoek naar deze dame! Wil je alleen maar neuken en geen relatie, dan zoek ik jou.
Een man die zowel vanbinnen als vanbuiten aantrekkelijk is. Een man met een groot hart en heel vriendelijk. Moet wilder zijn dan ik en groter dan ik ook. Kan of moet beter in bed zijn dan ik, kan me elke dag tevreden maken.
Ik wil de juiste persoon voor me vinden
Ik zou graag een kerel willen ontmoeten die vrijgevig is, lief en natuurlijk eerlijk, ik wil dat je echt bent en niet een nepperd. We moeten kunnen praten en elkaar snel ontmoeten
Ik zoek..... Ik zoek een lieverd, een waar we in een relatie op een lijn liggen. Samen beslissen over dingen, ook de dingen die in bed gebeuren. Ik hou niet van extreem, maar het mag allemaal wel erg spannend zijn, kan jij je daar in vinden?
Een lief en zacht hart.
Ik wil iemand ontmoeten die ook graag voor andere zorgt en anderen altijd vriendelijk en met respect behandelt. Ik hoop op een man die een lief en zacht hart heeft, die ervoor open staat om verliefd te worden.