Leuke dame is op zoek naar een leuke man! Ik zoek een serieuze en stabiele man, die sterk in zijn schoenen staat en open staat voor een serieuze relatie met mij! ;)
Afspreken met mooie gilf OfficeLady van 49 uit Meppel, Drenthe
Rosina85 (32)
★★★★☆
Ik wil niks vast! toys toys toys, een hele la vol ondertussen.
Geloof me ik heb zo'n beetje alles wel geprobeerd de afgelopen 6 maanden.
Nu de relatie over is kan ik gelukkig actief opzoek gaan, duidelijk niet opzoek naar een relatie, voorkeur ligt bij one night stands.
Ik heb 2 kanten te laten zien Ik wil een man hebben die het geil vind dat ik een vrouw ben aan de hand, maar als een slet/hoer in de slaapkamer.. Je moet dus leuke dingen kunnen ondernemen met mij, en daarna mij uit elkaar willen trekken.
Wat ik zoek is een man die met mij gratis mee wil naar een g Grappen en grollen hou ik van en verkleedpartijen ook. Daar zit hem nu even de kneep, want ik heb eerdaags een feest waarbij je verkleed moet komen. Heel leuk en ik verheug mij erop en degene die met mij mee zou gaan heeft afgezegd. Ik ben hard zoekende naar iemand die mee wilt naar een geheel verzorgd feest wat je verder geen cent kost. Enige eis is dat je verkleed komt en dat mag ook eenvoudig zijn. Daarvoor heb ik wel iets voor je. Wie heeft zin om mee te gaan met mij. Wie weet groeit er ook nog een mooie vriendschap tussen ons. Je weet maar nooit hoe een balletje rolt.
Wil jij mij beter leren kennen? Ik jou wel. Jij bent net als mij een sociaal persoon en staat ook open voor nieuwe contacten. Je hebt een flinke dosis humor en weet me aan het lachen te maken. Verder eis ik niet zoveel. Ja, 1 ding, je bent jezelf.
Wil jij geile foto's uitwisselen met mij als voorproefje op Alleen het aanmaken van dit hier maakt me al geil. Heb er even een paar leuke selfies bij gedaan die ik wel wil sturen als ik je leuk vind. Wil ik wel wat lekkers er voor terug.
Nu ben ik lang genoeg alleen geweest Meestal ben ik een open boek en flap ik er van alles uit. Dan ga ik er vanuit dat andere mensen dat ook zijn, dat spreekt me toch wel het meeste aan. Als je nooit iets spontaan vertelt of doet, dan lijkt het wel of het van één kant komt en dat wil ik niet. Samen leuke dingen doen en zo langzaam naar elkaar toe groeien zodat er een hechte en innige band tussen ons ontstaat en wie weet zelfs liefde?