Gratis Aanmelden

Daten met mooie dame

LuLuBeSt (31)

Aziatische die houdt van kontneuken! Ik wil een GROTE GROTE lul om aan mijn behoeften te voldoen !! Te klein is niets voor mij ... ik moet ermee kunnen spelen, het in mijn mond stoppen en het moet mijn kontje gelukkig maken;)

Maak contact met haar
  1. Naam: LuLuBeSt
  2. Leeftijd: 31 Jaar
  3. Woonplaats: Winsum
  4. Provincie: Groningen
  5. Land: België
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 160-169 cm
  8. Postuur: Slank
  9. Oogkleur: Bruin
  10. Haarkleur: Zwart
  11. Vervoer: Auto
  12. Piercings: Nee
  13. Tatouages: Nee
  14. Roken: Nee
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Nee
  17. Slikken: Ja
Daten met mooie dame LuLuBeSt van 31 uit Winsum, Groningen
Aiidah_ (38)
★★★★☆
Op zoek naar een man die me zijn tijd zal geven Hij heeft een goed gevoel voor humor, is in staat om te voelen met het hart, open voor liefde en wil genieten van elk moment van het leven. Ik wil dat hij betrouwbaar, goedhartig, actief, liefhebbend, knap en gepassioneerd is
Afspraakje met hete dame
Kairi (30)
★★★★★
single heren Je hebt geen trouwplannen, in ieder geval niet met mij.
Vrijen met sexy dame
Ikgeefalles2018 (33)
★★★★☆
Goed gezelschap. Je zoekt een leuke vrouw voor goed gezelschap. Je bent net als ik wel een reislustig type, maar je kan ook erg genieten van een avondje naar de bioscoop of ergens een hapje te eten. Je bent geen opschepperig type, een rustig iemand spreekt mij wel aan.
Sexdate met lieve dame
Twijfeltje (38)
★★★★☆
Geen woordjes maar daden! Of ja een paar geile woordjes kunn Als ik nu in je oor fluister hoe geil ik ben terwijl mijn hand vanaf je knie langzaam omhoog gaat. Zal er al dan wat beginnen te groeien? Wacht je hoeft het me niet te vertellen, laten we het in de praktijk gaan uitvoeren!!
Afspreken met geile dame
Enima (32)
★★★★☆
Ik bepaal het zelf wel.. Hoewel ik zelfstandig woon en nogal vrij ben opgevoed denk ik niet dat mijn familie het kan waarderen, wanneer ze ontdekken dat ik mezelf hier te koop zet. Geschift natuurlijk! Ik bepaal zelf wel wat ik doe en wat ik met mijn lichaam doe en met wie! Toch vind ik discretie een vereiste, ik heb geen zin in problemen of nog erger.
Daten met rijpe dame
Kippje (37)
★★★★★
Zullen we samen wat leuks ondernemen? Vriendinnen van mij zijn meestal te druk bezig met hun gezinnetje en dat snap ik ook wel. Zelf heb ik geen gezin, heb nog nooit een langdurige relatie gehad. Op zich niks mis mee, tot nu toe had ik toch wel aanspraak genoeg. Het is mij nu ook niet te doen om een relatie maar gewoon wat gezelligheid, vriendschap, samen iets leuks ondernemen. Kan actief en avontuurlijk zijn maar ook voor iets rustigere dingen ben ik wel te vinden. Een filmpje pikken of gaan kajakken, naar voetbal gaan kijken of een partijtje tennis spelen. Een terrasje doen of een hardloopwedstrijdje houden. Elkaar verrassen met onze kookcapaciteiten.. Met mij kan je alle kanten uit, zelfs de goede :)
Afspreken met sexy dame
Karolien
★★★★★★★★★☆
Ik zoek iemand die drie weken op mijn poes kan passen. Ik heb geen geld voor een vergoeding, maar het leek me leuk om je dan in natura te belonen :) Wat vind jij daarvan?
Huisdier verzorgen (Klus van 4 uur)
Maatje
★★★★★★★★★★
Ik heb twee kamers die helemaal vol rotzooi liggen en die dringend opgeruimd moeten worden. Ik ben bereid je hulp te vergoeden in natura, met alles er op en er aan.
Huis opruimen (Klus van 3 uur)
Yade
★★★★★★★★★☆
Ik heb erg veel last van mijn rug en schouders. Ik zoek iemand die mij wil komen masseren. Een half uur lang ene intense massage. Ik betaal je daarna met mijn lichaam..
Massage (Klus van half uur)
Tiemetje
★★★★★★★★★☆
Ik heb angst voor electriteit, maar toch wil ik graag een extra stopcontact in mijn kamer. Wil jij dat voor me doen? En zo ja, kan ik je dan betalen met mijn lichaam? (Na afloop)
Elektra aanleggen (Klus van 2 uur)
© 2026 Mature Sexdates