Niet het type voor eenmalig. Ik ben niet het type vrouw dat je mee naar huis neemt voor een keer haha, ik ben meer de vrouw die je aan je familie voorstelt en met wie je de rest van je leven doorbrengt.
Afspraakje met single dame gizzi van 43 uit Deventer, Oost-Vlaanderen
Anouschka123 (34)
★★★★★
Zin om samen met mij wat op te gaan bouwen? Ben jij ook op zoek naar iemand die bij jou past en waar je het samen gezellig mee kan gaan maken? Iemand waar je echt wat mee op kan bouwen maar waar je ook gewoon heel veel leuke dingen samen mee kan gaan ondernemen.
Ik heb wilde plannen met jou! Mijn tieten moeten eens flik verwent gaan worden, zulke mooie en dan geen man die eraan kan zitten en likken. Jij weet hier wel raadt mee hé? Zou je de rest van mijn lijf ook eens van dichtbij willen bekijken? Onder voorwaarde dat je mij direct begint te beffen en daarna lekker laat klaarkomen, daarna ben jij aan de beurt en heb wilde plannen met jou!
Geil en nog eens geil. Jij toch ook wel? Je moet geil zijn, er goed uit zien, jezelf goed verzorgen en precies weten hoe jij mij een flinke beurt kan geven zodat ik lekker vaak klaar kan komen en in de zevende hemel beland.
Laat je snel weten hoe jij mij zou doen verwennen? Ik kan niet wachten!
We zijn vrijgezel, waarom afwachten dan? Jij bent een man van weinig woorden maar grootse daden, jij spreekt het liefste snel af, kijkt heel even de kat uit de boom en laat je dan gaan, afwachten zit niet in je aard want die paal van je staat al te lang op knappen!
Ben jij een sportieveling die mij kan motiveren? Mijn conditie is niet echt optimaal te noemen. Omdat ik een kantoorbaan heb, zit ik de hele dag en eigenlijk heb ik een broertje dood aan sporten. Alleen ga ik al helemaal niet naar een sportschool toe om te trainen. Volgens mij zou ik het best wel kunnen volhouden als ik een sportmaatje had die mij kan motiveren en me gewoon een figuurlijke schop onder mijn kont geeft als ik me laat hangen. Ben jij zo'n sportieveling die mij kan motiveren?
Neuk je mij van achteren? Ik vind het zo geil als ik van achteren word geneukt, dat is ook echt al te lang geleden en moet weer gaan gebeuren. Natuurlijk is dat niet het enige standje dat we gaan doen want ik wil ook echt heel erg graag op je pik gaan rijden. Daar heb je vast geen moeite mee toch?