Samen een saunabezoekje? Mag ik met jou pronken? Heb jij een goed lijf, lekkere piemel en hou je er ook wel van als de zweetdruppels van je afdruipen? Laten we dan eens kijken voor een gezellig middagje sauna?!
Maken we de eerste keer een wandeling langs het strand? Ik wil iets opbouwen wat later misschien wel een relatie kan worden. Ik denk aan een strandwandeling, gewoon omdat het ontspannend is en dat we elkaar leren kennen.
Geil en stijf?
Allereerst wil ik natuurlijk dat jij super geil en super stijf bent, maar dat lijkt mij wel duidelijk he haha. Verder wil ik dat jij in staat bent om mij lekker lang en intens te laten genieten en heerlijk goed te laten klaarkomen.
Ik geef je passie, heel veel passie... Geef maar toe, een exotische sensuele vrijgezelle schoonheid dat zie jij wel zitten om dat als vriendin te hebben, jij wilt wel eens weten of er inderdaad meer passie tijdens het intiem zijn is dan met een blanke vrouw!
Mondeling is beter toch? Met een klein beetje fantasie kan je van mij iets moois maken. Ik ben niet moeders mooiste dat weet ik, maar ik kan hele geile kunstjes, vooral met mijn mond. En dat is nu precies wat jij lekker vind toch?
Vrouw houdt van mannen met ambitie Ben je het zat om steeds opnieuw te daten en er niets leuks uit voortkomt. Ben je klaar om een serieuze relatie op te bouwen? Dat is precies wat ik wil op dit moment in mijn leven. Ik hou van mannen met humor en ambitie :)