Ik zoek hier een leuke contactpersoon. Ik heb geen bepaalde type waar ik van zou smelten haha. Ik vind het belangrijk dat er een klik tussen ons is en wie weet hebben wij dan wel een match.
Neuken met sexy dame Reflextraan van 37 uit Oudeschild, Noord-Holland
Korina80 (38)
★★★★★
Seksdates, met 1 man! Tot nu toe vier jaar geen enkele seksuele contacten gehad en daar heb ik genoeg van. Wie biedt zich aan en wil met mij eens wat heerlijke dates beleven? Ik ben een echte doener, dus te kort kom jij niet, en ik?
Ben jij gezellig? Hi!!! Ik zal mijzelf voorstellen, mijn naam is Alex, en ik verveel me. Ik ben hier om gezellige mannen te ontmoeten die met mij het e.e.a. willen doen op seksueel vlak. Ik ben voor veel dingen in die op mijn verlanglijstje staan, daarbij nieuwsgierig om nieuwe dingen te leren.
Houdt ervan mijn vagina te likken met een extra smaakje. Je bent ok met mijn lichaam. Ik ben een mollige dame. Het ontmoeten van iemand die geïnteresseerd is, is gewoon de kers op de taart.
Netjes, verzorgt en discreet? Weet jij waar je naar op zoek bent? Ik denk dat je hier van alles kan tegenkomen dus ik laat me gewoon verassen. Ben jij ook z'n type die van verassingen houdt, altijd in is voor een grapje en gevoel voor humor heeft? Ik wil wel een goed uitziende man ontdekken met een leuk karakter, netjes en verzorgt bekleedt en heel discreet met deze site omgaat?
Ben jij op zoek naar een vaste sexrelatie? Ik wel, misschien kunnen we elkaar eens beter leren kennen, als je wilt dan. Ik heb geen harde eisen, maar meer eisen wat wel normaal is, vind ik. Er moet wel een klik zijn en hygiene en respect vind ik nog al belangrijk. Vind je mijn eisen wel hard, dan hebben we sowieso geen klik.
Het liefst wil ik het in mijn kontje Geneukt worden in mijn kontje, dat vind ik nou eenmaal lekker, sorry hoor ;-)
Alleen tot nu toe een dildo. Nog nooit een echte lul. Mijn ex vond dat namelijk niks. Daarom zijn wij ook uit elkaar. Maar ik zal vast wel mannen aanspreken die het wel erg geil lijken een knap kontje als die van mij te kunnen vullen. Je mag ook in me klaarkomen.