Gratis Aanmelden

Dating met lieve dame

Lloretta (41)

Ik moet getemd worden! Nou ik kan hier best een heel verhaal gaan ophangen maar dat zal toch het allemaal niet sneller maken.. Ik ben een beest in bed die getemd en gevoed moet worden.. Welke dompteur kan deze tijger aan?

Maak contact met haar
  1. Naam: Lloretta
  2. Leeftijd: 41 Jaar
  3. Woonplaats: Hoogvliet Rotterdam
  4. Provincie: Zuid-Holland
  5. Land: België
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 170-179 cm
  8. Postuur: Slank
  9. Oogkleur: Bruin
  10. Haarkleur: Bruin
  11. Vervoer: Auto
  12. Piercings: Nee
  13. Tatouages: Ja
  14. Roken: Nee
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Ja
  17. Slikken: Ja
Dating met lieve dame Lloretta van 41 uit Hoogvliet Rotterdam, Zuid-Holland
DebWIl (30)
★★★★★
Lekker vreemdgaan, ik wil je proeven. Vreemdgaan, wie doet het niet? Ik heb het nog niet gedaan en wil die spanning nou eindelijk wel eens eens voelen. Lijkt me lekker om weer eens aan een onbekende pik te sabbelen.
Daten met eenzame dame
xSennax (35)
★★★★★
Anaal is mijn fantasie! Het is echt zo dat ik al even geen seks meer heb en daar echt naar verlang. Een tijd geleden zag ik voor het eerst een porno filmpje over anale seks en wil dat graag een keer doen. Porno kijk ik sowieso wel graag trouwens. Zoek nu een man die mijn gaatjes wil neuken!
Dating met geile dame
Dodiee83 (35)
★★★★☆
Dodiee83 zoekt een trouwe en oprechte man. Ik zoek een trouwe, oprechte, zorgzame, lieve en aardige man.
Afspreken met lekkere dame
Tarynn_ (35)
★★★★☆
Ik ben op zoek naar liefde en meer ik ben op zoek naar een man met wie ik kan praten en waarop ik kan vertrouwen, ik wil een eerlijke man, een soort man die bereid is alles op te geven voor liefde, en natuurlijk een soort man die voor altijd van me houdt
Daten met single dame
Keetje82 (36)
★★★★☆
Ik zoek een vervanger voor mijn minnaar. Lange tijd, toch wel een jaar of 10, heb ik een minnaar gehad die er voor zorgde dat ik op materieel vlak niks tekort kom. Maar mooie liedjes blijven niet eeuwig duren en hij heeft me ingeruild voor iemand die 10 jaar jonger is. Natuurlijk wist ik dat dit kon gebeuren maar intussen heb ik toch wel een bepaalde levensstijl ontwikkeld die ik graag wil aanhouden. Dus zoek ik een vervanger, als hij me zo maar kan vervangen na die 10 jaar, dan kan ik dat ook hoewel ik nog wel 3 maanden van hem krijg. Wel even zeggen dat het me niet om cash geld gaat, dat neem ik niet aan maar wel de cadeautjes etc. Dingen die ik zelf niet kan kopen omdat het grootste deel van mijn loon naar de huur en andere vaste lasten gaat.
Sex met single dame
Brenn2000 (33)
★★★★☆
Deze stoute buurvrouw is opzoek naar een nieuwe geile buurma Mijn buurman is verhuist! Vet balen aangezien hij mijn seks maatje was. We hadden geen relatie maar zo af en toe wipte we letterlijk en figuurlijk even over! Prive en seks gescheiden houden of naja er moeten geen liefdes gevoelens bij komen. Beste van beide toch? Een man moet van goede huizen komen om mijn hart te veroveren maar mijn kutje is makkelijker om zich voor jou te winnen.
Daten met geile dame
Ritaje
★★★★★★★★★☆
Wie kan mij helpen om dit jaar weer het zwembad op te zetten? Mijn ex deed dat altijd voor mij, maar ik ben nu alleen en ik snap er helemaal niets van :(
Zwembad opzetten (Klus van 2 uur)
Yvke
★★★★★★★★★★
Ik heb lang getwijfeld of ik dit moest doen, maar waarom ook niet. Niemand anders wil me helpen een lamp op te hangen. Ik schijn lekkere borsten te hebben dus ik dacht 1+1=...
Lamp ophangen (Klus van half uur)
Dinte
★★★★★★★★★☆
Goedendag, ik heb een klein timmerklusje voor een handige man en qua beloning had in gedachten iets met mijn handen... Misschien kun je je er al iets bij voorstellen?
Timmerklus (Klus van half uur)
Sophieke
★★★★★★★★★★
Ik ben op zoek naar iemand die mijn dochter (14) kan helpen op regelmatige basis met haar huiswerk. Ik kan me geen vergoeding in euros veroorloven, maar wel in natura, als dat OK is voor jou.
Huiswerk begeleiding (Klus van 4 uur)
© 2026 Mature Sexdates