Iemand die ontspannen in het leven staat en mij gelukkig kan Het is mijn doel om een man te vinden die alleen van mij zal zijn. Ik wil dan elke avond genieten van elkaar, een wandeling maken en samen naar de maan kijken.
Neuken met single dame Seeetjane van 35 uit Gent, Oost-vlaanderen
XDeena (34)
★★★★☆
Ik vind het supergeil als het beest in je naar boven komt en Jij slurpt een kaal kutje bijna op als een oester. Aan de buitenkant zie jer lekker verzorgd en fris uit, maar als het aankomt op seks, ben je een echt beest, het liefst zet je je tanden in mn vlees en trek je me helemaal uit elkaar.
Ik ben op zoek naar Ik wil hier afspreken om eens een avontuurtje aan te gaan met een geile man. Voor mij is het niet noodzakelijk om aan een relatie te beginnen, ik wil alleen lekkere ongebonden seks zonder aan andere verantwoordelijkheden te hoeven denken.
Een stiekeme seksrelatie? Die kan ik jou bieden! Of jij nu single bent of niet het maakt mij niet uit. Heb je een tekort aan seks? Dan zit je bij mij goed! Ik ben zelf getrouwd maar mis de echte passie, het vuurwerk, de knallen en het uitgeput en stomend uit hijgen nadat wij elkaar een toporgasme hebben gegeven! Herkenbaar? Misschien kunnen wij elkaar dan wel helpen.
Ik zoek een man voor het echte neukwerk met een voorspel. Een schat van een man heb ik, maar met neuken is die zo voorspelbaar en snel. Langer dan een half uur heeft het neuken nooit bij ons geduurd. Een voorspel vind die niets en het is erop en eraf en klaar. Ik kom totaal niet aan mijn gerieven. Ik wil zo graag een keer voelen hoe het is om uren geil te zijn. Een voorspel wil ik en het echte lik en neukwerk.
Ik zoek een man die alles wil proberen. Ben jij een man die houdt van alle dingen die je met een vrouw kunt doen?
Je proeft graag een vrouw
Je bent gek op kutjes eten.
Je neemt graag haar kont.
Je wilt je laten zuigen.
Dame zoekt een gezellige man om eens samen erop uit te gaan. Een man die het super gezellig lijkt om eens samen erop uit te gaan.
Kan van alles zijn, van samen naar de film of lekker ergens een hapje eten.
Leeftijd is niet belangrijk.