Een goeie wip Ik hou te veel van sex om mij aan een persoon te binden dus liefst geen mannen die een relatie verwachten. Maar voor een goede seks beurt ben ik zeker te vinden. Wat haal jij voor mij uit de kast?
Genieten we vooral lekker van elkaar? Genieten van een leuke tijd met een leuke man, meer hoef ik niet hoor. En als het echt lekker is dan gaan we er wat mooiers van maken. Is dat een leuk idee?
heb je zin? Als jij naar mij kijkt, krijg je er zin in.
Deze vrouw komt tekort, jij mag haar vullen, waar?
Vul het zelf maar in, je fantasie zal groot genoeg zijn neem ik aan.
Maak jij me helemaal gek met je fantasie? Samen nieuwe geile dingen proberen is helemaal je ding zolang het maar geen extreme of pijnlijke zaken zijn? Genot en spanning moet dan ook centraal staan.
Ben jij toe aan een gezellige tijd met me? Mijn kleine is nog niet zo oud maar het mag duidelijk zijn dat ik al graag wat aandacht wil van een leuke man. Gewoon lekker uit gaan en leuke dingen doen dat is echt mijn idee bij ons samen zijn. Wat vind jij er van?