Een goeie wip Ik hou te veel van sex om mij aan een persoon te binden dus liefst geen mannen die een relatie verwachten. Maar voor een goede seks beurt ben ik zeker te vinden. Wat haal jij voor mij uit de kast?
Neuken met sexy dame GingerG van 32 uit Ganshoren, Brussels
nes79 (38)
★★★★★
Na een sabbatjaar ben ik klaar voor een nieuwe man in mijn l Een serieuze man die er ook echt voor wilt gaan. Niet alleen in leuke tijden maar ook wanneer het wat moeilijker wordt. Opgeven is een woord wat ik zelf niet echt ken maar dat verwacht ik dan ook wel van mijn man/vriend.Wil je meer van of over me weten, dan vuur je je vragen maar af. Hopelijk mag ik dat dan ook doen.
Ik ben op zoek naar liefde en meer
ik ben op zoek naar een man met wie ik kan praten en waarop ik kan vertrouwen, ik wil een eerlijke man, een soort man die bereid is alles op te geven voor liefde, en natuurlijk een soort man die voor altijd van me houdt
Een fijne man met veel respect! Een vrouw hoeft van jou niet echt op te vallen, zolang je iemand hebt die jou trouw blijft ben je heel tevreden. Je hoedt van lange wandelingen in de natuur
en bent dol op dieren. Jij zelf zweert ook trouw bij 1 vaste partner en zo zullen wij samen heel gelukkig kunnen worden.
Ik hou van mannen met een strakke pik! Ik hou van mannen die een strakke pik hebben en er erg veel zin in hebben om z’n lekkere natte poes lang en hard te rammen. Laat jij die pik lekker in mijn grotje dansen en ga jij dan helemaal los? Ik hou van het echte werk en lekker wild. Als jij hier ook voor gaat graag een reactie.
Vriendelijke personen van het andere geslacht natuurlijk. Ik zal erg geïnteresseerd zijn als je tegen mij kunt zeggen dat je eerlijk, fatsoenlijk en vriendelijk bent.
Neem jij de tijd voor me? Je wilt het misschien niet geloven maar ik sta al een paar jaar droog. Waarom? Geen idee want ik wil wel maar vind niet de juiste mannen. Ik zoek een leuke vent die de tijd voor een vrouw neemt. Ben jij die man?