Droom man voor mij. Een leuke man die mij rustig kan benaderen, die er geen probleem van maakt dat ik een slow starter ben.
Je hebt een brede interesse en geniet ook van een avondje op de bank met een goede film op tv.
Neuken met lekkere dame Droomman van 32 uit Driekapellen, West-Vlaanderen
Seeetjane (35)
★★★★★
Iemand die ontspannen in het leven staat en mij gelukkig kan Het is mijn doel om een man te vinden die alleen van mij zal zijn. Ik wil dan elke avond genieten van elkaar, een wandeling maken en samen naar de maan kijken.
Welke handige IT man helpt mij uit de brand! Iemand die bij mij wat wilt nakijken? ben erg slecht met computers en die van mij is eigenlijk niet meer mee te werken? Ik ruil dit voor sex want geld is vrij schaars. Alles mag je doen hoor. Maar pas als je de computer klus geklaard heb! :)
Wil jij een familie opbouwen met een sportieve jonge vrouw d Net als ik vind je familie belangrijk, ik moet heel eerlijk bekennen dat ik pas op mijn 28e het ouderlijk huis heb verlaten en met tegenzin want het liefst heb ik de hele dag familie om mij heen.
Vlotte, zingende vrijgezel zoekt lieve knuffelbeer Je bent wie je bent en ik wil je leren kennen zonder dat je je anders, beter, stoerder of wat dan ook gaat voordoen. Ik val trouwens niet zo op macho's, geef mij maar een lieve knuffelbeer waar ik dicht tegen kan aan kruipen.
Laat jij mij alle hoeken van de kamer zien Ik ben zo geil. En wil graag een man vinden die dat ook vaak is. Vast wel hier tevinden toch? blijf jij een nachtje slapen waar jij mij alle hoeken van de kamer laat zien?