Droom man voor mij. Een leuke man die mij rustig kan benaderen, die er geen probleem van maakt dat ik een slow starter ben.
Je hebt een brede interesse en geniet ook van een avondje op de bank met een goede film op tv.
Neuken met lekkere dame Droomman van 32 uit Driekapellen, West-Vlaanderen
Lisanne_Love (36)
★★★★★
Geile dame zoekt hete seks. Denk je net als mij heel de dag aan seks, loop jij op je werk ook met geile gedachtes en een stijve pik? Wil jij door mijn geile pijpmondje helemaal leeggezogen worden, en daarna me lekker te nemen in mijn natte kutje?
Het liefst wil ik het in mijn kontje Geneukt worden in mijn kontje, dat vind ik nou eenmaal lekker, sorry hoor ;-)
Alleen tot nu toe een dildo. Nog nooit een echte lul. Mijn ex vond dat namelijk niks. Daarom zijn wij ook uit elkaar. Maar ik zal vast wel mannen aanspreken die het wel erg geil lijken een knap kontje als die van mij te kunnen vullen. Je mag ook in me klaarkomen.
Bijvoorbeeld een dikke lul die alleen in mijn gaatje wil ver Vrouwen met een super figuurtje is alles waar jij van droomt. En als ik jou dan nog eens een lekker showtje geef van mijn nieuwe lingerie verwacht ik wel wat terug van jou. Bijvoorbeeld een dikke lul die alleen in mijn gaatje wil verdwijnen?
Steek jij die harde lul in mijn doosje? De laatste tijd ben ik zo heet dat je wel een ei kan bakken. Maar dat is een beetje gekheid, je snapt alleen vast wel waar ik naartoe wil. Een harde lul in mijn doosje zou een goed begin zijn.
Alleen voor het neuken. Ach iedereen heeft toch wel eens een beetje aandacht nodig? Bij mij is dat in ieder geval wel zo en ik hoop dat er mannen zijn die mij dit willen geven. Dit is dan wel eerst alleen voor het neuken, aangezien het singlebestaan me prima bevalt.