Ik durf wel een stap verder te gaan! Ik kan me vriendje wel wat doen!! Hij heeft het weekend met een ander meisje staan bekken. Nou ik kan het beter en wil zelfs wel een stapje verder gaan dan dat.
Lang zonder seks, moet weer eens goed geneukt worden Al zolang heb ik geen seks meer gehad dat ik bijna vergeten ben hoe het voelt haha, daar moeten we maar weer eens verandering in brengen dacht ik. Toen kwam ik op deze site terecht en wauw wat een geile mannen hier zeg. Ben jij die man die mij lekker komt verwennen, zet ik alvast een wijntje klaar.
Leuke en liefhebbende man gezocht om voor altijd bij te zijn Een aardige en coole man! Slim en ook grappig, ik hoop dat jij degene bent die deze vrouw blij kan maken! Ik blijf wachten en hoop dat we snel bij elkaar kunnen zijn.
vrolijke vrouw zoekt man met goed hart Ik zoek een kerel die ook een goed hart heeft, die zichzelf niet steeds op de eerste plaats stelt en die eerlijk is.
Apart is leuk! Jij die houd van een beetje apart. Want dat ben ik, en ik hoop jij ook. Standaard ben ik echt allergisch voor, en vind het dan ook leuk om samen lekker vreemd te zijn. Hou van reizen, koken en jij?