Een neukmaster Je weet wat je wilt op seks gebied, meer dan alleen maar klaar komen! Lekker neuken en variëren met wat allemaal mogelijk is op seks gebied.
Ik ben geil en wil iemand verwennen maar niemand die durft Ik zoek iemand die ook lekker altijd zin erin heeft. Iemand die ook bijna geen taboes heeft op het gebied van sex. Zo moeilijk moet het toch niet zijn om een heerlijke geile vent te vinden. Ik wil verwennen en verwend worden simpeler kan het niet.
Kennismaking en misschien meer.. Ik ben heel relaxed en vredelievend. Ik werk hard en in mijn vrije tijd ga ik lekker stappen met vriendinnen. Misschien wat gezellig drinken, een goede film. Vanwege minder vrije tijd, heb ik zelden de kans gehad om naar iemand uit te kijken
Je bent niet bang voor iets onbekends! Jij bent een man moet gevoel voor avontuur, jou trekt het vreemde, het onbekende en dat is precies wat ik ben, van een ver land, het echte onbekende, wel een flink aangepaste haha!
Toe aan die ene leuke man! Toe aan een geweldige man in mijn leven, dat heb ik eerlijk gezegd al een tijd niet meer gehad en kan er alleen maar van dromen. Te heerlijk voor woorden om niet meer alleen te zijn. Nu alleen dan nog die man van mijn dromen vinden. Ben jij dat voor me?
Wie bewijst het tegendeel? Het is niet altijd even makkelijk geweest in mijn jeugd, een zwaar christelijk gezin is wat wij waren. Mijn 2 broers hebben zich ook altijd verzet tegen het geloof. Al dat gedoe altijd, ik bepaal altijd zelf nog wel wat ik doe toch? Nu dus hier beland om de spanning weer wat extra op te voeren.. nooit in dit internet daten gelooft dus zien wat er uitkomt!