Op zoek naar mannelijk intiem gezelschap Steeds meer tijd voor mijzelf, merk ik dat ik ook steeds meer behoefte heb aan mannelijk gezelschap. Prettig gestoord, maar liever prettiger in bed.
Sexdate met geile dame benhetwaard van 37 uit Gassel, Noord-Brabant
Alleta (36)
★★★★★
Ik heb wel een kamertje vrij. Heb al een hoop gekke dingen gezien met mijn werk, de hotels zijn natuurlijk nooit saai. Een stiekeme fantasie is dat ik met jou een kamertje pak en ons even goed daar in gaan uitleven. Maak jij mijn fantasie werkelijkheid?
Mijn sterretje is maagdelijk strak, dat moet veranderen. Mijn sterretje is nog maagdelijk strak en daar zou toch wel verandering in mogen komen vind ik. Heb al zo vaak aan mijn man gevraagd of hij mijn kont wilt neuken maar helaas, hij vindt het idee alleen al vies en wil niet voor homo versleten worden. Wat onzin is maar dit terzijde. Zijn er hier mannen die wel mijn kontje willen openbreken? Met zachtheid, beleid en verstand van zaken? Eerst met je vinger(s) en daarna je pik, dat lijkt me de beste volgorde te zijn.
Houden wij van dezelfde dingen ;) Ik vind het super geil om jou klaar te laten komen. En om zelf ook lekker verwend te worden. Ik hou van :Zoenen, tongzoenen, strelen, tepels likken en of strelen, beffen, vingeren, anaal en vaginaal neuken.
Ik word nat als er naar me gekeken wordt. Ik speel met mezelf en weet gewoon dat de buurman van de overkant vanaf het balkon zit toe te kijken. Dan stop ik echt niet hoor, nee dan word ik alleen maar nog geiler. Kan je nagaan hoe nat ik word als iemand op een paar meter afstand gaat toekijken ;-)
Denk jij mijn fantasie waar te kunnen maken Mijn grootste fantasie is om het eens op een openbare plek te doen. Het lijkt mij zo spannend om gewoon een keer in een paskamer te gaan met een vent die er ook zin heeft. Of in de bioscoop.
Samen is alles beter toch? Ik vind het fijn als een man mij lekker stevig vast houd, mijn tepel wat aandacht geeft, en houd van een lekker lang voorspel. Waarbij we beide ruim aan bod komen om heerlijk geil te worden. Een man, stoer en sexy die er van houd om samen bezig te zijn ; )