Een man die graag luistert en open is. Een man die voor dingen openstaat. Graag naar andere luistert en zijn verhaal deelt en dapper is. Een man die ook naar mijn verhalen kan luisteren en een begrijpend verstand heeft.
Sexdate met eenzame vrouw Camille_P van 65 uit Paterswolde, Drenthe
Charliene (37)
★★★★★
Ben jij mijn nieuwe speelvriendje? Speelse, lieve, grappige, hete, geile donder die weet hoe hij een vrouw moet nemen en die graag ook zelf verwend wordt.
Vrouw heeft zin in een pik en houdt van pijpen Zin in een pik. Zo'n lekkere grote die heerlijk diep naar binnen gaat en mijn g spot weet te vinden. Wat ik zelf fijn vind is lekker pijpen en je pik helemaal tot achter in mijn keel leggen. Je ballen strelen en likken vind ik enorm geil. Ik hoop dat jij een goede beffer bent want dat is heel belangrijk.
Ik ben op zoek naar een gezellige persoon. Ik ben op zoek naar een gezellige persoon, iemand waarmee ik mijn vreugde mee kan delen en ik hoop dat het dan ook wederzijds zal zijn.
Een zielsverwant, voor het leven! oke? Ik wil die zielsverwant hebben en die tijd samen doorbrengen. Ik ben er zeker van dat we ervoor gaan en het ook laten gebeuren. Dat is het gevoel dat ik nu wil hebben. En jij dan?
Wie laat mij schreeuwend klaarkomen? Neuk mij alsof het jouw laatste keer zal zijn! Geef mij alles wat jij hebt en laat mij kreunen van genot. Ik wil schreeuwend klaarkomen om jou te laten merken hoe lekker ik het vind!
Voor nu eigenlijk gewoon a friend with benefits! X Spontaan, eerlijk, rechtdoorzee en zeker niet preuts. Slaan deze kenmerken op jou dan ben jij vast en zeker de man voor mij! Ben je al papa of opa ik hoor het graag, wie weet wil je nog kindjes ik sta in ieder geval overal voor open en zoek het graag met jou uit!