man van niveau gezocht Ik ben getrouwd (open relatie) en zoek een charmante man om regelmatig mee af te spreken, wel graag van enig niveau en goed verzorgd.
Sex met single gilf ietsextras van 50 uit Schokland, Flevoland
SuckingElf (38)
★★★★★
Laat het in mijn gleuf sneeuwen Wil jij deze kerst heerlijk geil verwend worden door mij? Kom dan met je rode pak en witte baard en ik geef je de geilste beurt van je leven! Kostuum word geregeld. Minimaal een uur sex met eventueel pauzes. Zorg maar dat het in mijn natte gleuf lekker gaat sneeuwen!
Welk standje vind je geil? In mijn vrije tijd speel ik gitaar. Niet in een bandje hoor, nee gewoon lekker in de slaapkamer. Je kan dus wel zeggen dat ik zeer lenige vingers heb. Tel daarbij op dat ik ook heel erg flexibel ben van lichaam...Komen er dan niet de meest geile en wilde standjes in je naar boven? Jouw genot staat voorop.
Ik wil snel verliefd worden. wil een man serieus en echt is !! als je serieus bent stuur me dan een berichtje !!! .. Ik wil snel gelukkig zijn. Ik wordt snel verliefd op iemand met een grote glimlach heeft.
Geen one night stand Ik zoek geen liefde, geen one night stand maar een combinatie van een leuk en lekker met elkaar omgaan voor meerdere keren tot het ophoudt met geil zijn. Daarom: geen routine erin laten sluipen, hou het spannend, laat me tintelen van geluk dan doe ik dat ook met jou!
Word jij de eerste waar ik overspel mee pleeg? Nog nooit eerder overspel gepleegd, maar loop al jaren rond met die geile gedachtes. Nu wil ik het bewerkstelligen en discreet afspreken met een geile vent! Een die alle tijd zal nemen om mij een heerlijke hoogtepunt te bezorgen!
Ga jij met mij mee koningsdag vieren en sluiten we de avond Je bent een grappige man die ervan houdt om heerlijk luid en veel te lachen, je gaat graag een hapje eten en je sluit de avond graag af met een heerlijke vrijpartij.