Een man die weet wat hij moet doen, dat is wat ik zoek. Jij bent een echte man met een goed stuk gereedschap en die weet jij ook nog eens goed te gebruiken. Als jij zo man bent dan wil ik jou gereedschap wel een testen.
Sexdate met eenzame moeder Boobs van 21 uit Heusden, Oost-vlaanderen
kathykitty (30)
★★★★★
Ik ben hier om die ene leuke man voor mij te vinden. Als je me alle dingen kunt geven die ik in een relatie wil, weet ik zeker dat dit vandaag voor ons werkt. Ben je klaar voor alle dingen die we hier nu kunnen doen?
Vlotte, zingende vrijgezel zoekt lieve knuffelbeer Je bent wie je bent en ik wil je leren kennen zonder dat je je anders, beter, stoerder of wat dan ook gaat voordoen. Ik val trouwens niet zo op macho's, geef mij maar een lieve knuffelbeer waar ik dicht tegen kan aan kruipen.
Een gezellige lieve vriend/partner Een leuke gezellige man, lief in de omgang respectvol en ook spontaan. Je bent uiterlijk leuk verzorgd en kan ook goed genieten van samen een dagje thuis zijn. Leuke dingen doen ben je altijd voor te vinden.
Ik houd van een man die intelligent en grappig is.
Ik zoek een man die vrolijk, hartstochtelijk en attentvol is.
Iemand die graag uit gaat, liefde heeft voor reizen en het ontdekken van nieuwe plaatsen en die niet bang is om echte liefde te ervaren.
Mag ik toe kijken als jij een ander neukt in een parenclub? Een parenclub daar denk ik veel over na en lijkt me wel een lekker idee om seks met meerdere mensen te hebben. Maar ik wil daar wel heen gaan met een lekker seksmaatje, ik wil graag zien hoe jij een ander neukt en andersom. Durf jij die uitdaging aan?