Geen moeilijk gedoe Ook af en toe lekker wil seksen. Meer hoeft dat niet te zijn. Daarna gewoon lekker je eigen weg weer gaan. Wel met wederzijds respect natuurlijk he. Heb geen zin in moeilijk gedoe of lange verhalen
Naaien met mooie dame 87-Patty van 30 uit Gasselte, Drenthe
Catoo84 (33)
★★★★☆
Mijn huisje is klaar nu nog een extra bewoner vinden die ook Ik zoek een zorgzaam type, een beetje romantisch, knuffelig en vooral grappig. Leeftijd is niet echt iets waar ik naar kijk zolang wij maar klikken op geestelijk gebied. Ik vind het leuk om sportieve dingen te doen zoals fietsen door het bos dus zou het ook wel leuk zijn als jij dat leuk zou vinden. Een beetje sportief dus dat betekend niet dat jij een afgetraind lichaam moet hebben hoor.
Ik zoek een discrete seksvriend. Ik hou er van om naakt te zijn, of dat nu bij mij thuis is of lekker op het strand. Mijn man daarentegen houdt er niet zo van en die is sowieso de laatste jaren niet echt aanhankelijk, als we een keer in de maand seks hebben is het veel. En ik heb daar dus heel veel behoefte aan en daarom ben ik dus hier, ik zoek een discrete seksvriend die mij kan geven wat ik zo tekort kom.
Seksloos en veel zin! Seksloos zijn is niets voor mij, ik ben echt al te lang seksloos en zoek een maatje om mijn tekort in te halen. Goede seks is gewoon een must en daar ben ik hard naar op zoek.Vul jij me aan en vul je me vooral vol met je zaad?
En al zin? Geen gezeur gewoon zin hebben om mij lekker te verwennen, mijn sappige kutje af te likken en je daarna aan mij overgeven zodat ik jou lekkere harde paal hard kan zuigen zodat je mij heerlijk diep in mijn kutje kan neuken. Krijg je al zin?
Rust! dat is wat ik wil.. Stress, stress en nog eens stress. Mijn relatie is pas geëindigd, net een nieuw huisje aangeboden gekregen, gezeik van me ouders en onzekerheid over het kunnen behouden van me baan. Ik wil even geen drama aan mijn hoofd maar ik wil alleen even lekker kunnen genieten en plezier hebben met iemand die ik niet ken. Daar kan ik lekker mezelf bij zijn.