Vullen we elkaar aan op alle vlakken? Ben jij een man die eigenlijk hetzelfde mist en er met mij voor willen gaan? Dan hoop ik de man te vinden die me aanvult en doet waar hij goed in is!
Naaien met lieve dame Meikegehuwd van 35 uit Loenersloot, Utrecht
xglittermutsx (39)
★★★★☆
Een slet maar niemand hoeft het te weten Mensen zien mij altijd als een normale vrouw die zich altijd gedraagt. Hey ik vind het prima, niet iedereen hoeft te weten dat ik eigenlijk gewoon een slet ben. Ik geniet er wel van om elke dag een lekkere paal in mij te voelen glijden.
De rollen omgekeerd De hele dag op school, ben ik de nette en strenge lerares, in bed gaan wij het omkeren. De stoute studente ben ik, heb er de perfecte outfits voor en jij bent mijn leraar. Wij gaan er een leuk en vooral gezellig spel van maken en ervoor zorgen dat het zo geil wordt dat wij het beide nooit weer vergeten en snel naar meer verlangen.
Maak van mijn puntje een punt. Wat vind ik geil, een man die zijn harde pik tussen mijn borsten legt. Een man die ze met beide handen vast pakt en er stevig in knijpt. Dan snel naar onder glipt om zijn rechterhand als een schelp om mijn doos te leggen en het daar nog warmer maken dan het al is. Dat is nog lang niet genoeg want die doos van mij plant ik met alle liefde op jouw gezicht waar jij dan aan mijn puntje een lekkere punt mag zuigen.
Het beest in mij los maken en daarna temmen. Door mijn vriendje zegt vaak tegen mij dat ik onveradigdbaar ben, dat klopt ook best wel een heel klein beetje veel. Na de eerste keer klaar komen, dan kom ik pas los. Jij bent die no nonsens man die dat aan kan en het beest in mij eerst los maakt en daarna gaat temmen.
Zou ik je zuigen? Ik wil orale seks, gewoon geil en je kan er niet zwanger van worden. Dat is helemaal een pluspunt. Kan jij me hierbij helpen? Of gaan we juist elkaar eens grondig helpen!
Wie bewijst het tegendeel? Het is niet altijd even makkelijk geweest in mijn jeugd, een zwaar christelijk gezin is wat wij waren. Mijn 2 broers hebben zich ook altijd verzet tegen het geloof. Al dat gedoe altijd, ik bepaal altijd zelf nog wel wat ik doe toch? Nu dus hier beland om de spanning weer wat extra op te voeren.. nooit in dit internet daten gelooft dus zien wat er uitkomt!