Sex met eenzame moeder Lolalie van 22 uit Schiedam, Zuid-Holland
bl0ndeval (38)
★★★★☆
Ik ben hier voor vriendschap en verkenning. Jij bent charmant en wilt mijn vriendje zijn.
Je bent slim, aantrekkelijk en zelfverzekerd. Je kleedt je eenvoudig en aangenaam.
Je hebt goede manieren en normen.
Je bent lief, leuk en betrouwbaar.
Ik wil een man vinden die past bij mijn behoeften. ik ben op zoek naar een metgezel iemand met een grote persoonlijkheid, loyaal, eerlijk en lieflijk, praat alsjeblieft met me als je hetzelfde van mij wilt.
Mondeling is beter toch? Met een klein beetje fantasie kan je van mij iets moois maken. Ik ben niet moeders mooiste dat weet ik, maar ik kan hele geile kunstjes, vooral met mijn mond. En dat is nu precies wat jij lekker vind toch?
Wie wil met mij neuken in mijn ligbad? Mijn ligbad gebruik ik regelmatig om hete seks in te hebben. Ik vind het zalig om in het warme water te liggen en mijzelf dan klaar te vingeren. Dan kijk jij toe en daarna ga ik jou pijpen. Dubbele warmte krijgen wij en zin in een heftige neukpartij in het ligbad?
Ik heb de fles wijn al koud staan of drink jij toch liever i Kom je tekort of sta je open voor een leuke vriendschap met een beetje extra op zijn tijd. Dat we voorzichtig moeten zijn mag een gegeven feit zijn maar wat niet weet wat niet deert toch?
Zullen wij de liefde bedrijven? Als wij een keer samen gaan komen lekker tegen elkaar aanliggen en misschien als wij het leuk hebben gaan we wel de liefde bedrijven. Wat zou ik daar een zin in hebben om dat mee te maken.