Geen moeilijk gedoe Ook af en toe lekker wil seksen. Meer hoeft dat niet te zijn. Daarna gewoon lekker je eigen weg weer gaan. Wel met wederzijds respect natuurlijk he. Heb geen zin in moeilijk gedoe of lange verhalen
Naaien met mooie dame 87-Patty van 30 uit Gasselte, Drenthe
fionamic (35)
★★★★☆
wees eerlijk en open Ik heb echt iemand nodig die open en eerlijk tegen me is, ik heb een hekel aan leugens en zie het nut er niet van in. Vertel me gewoon hoe het is en geef me de keus om het te nemen of te laten, het hoeft niet zo moeilijk te zijn, nu toch?
Loopt hier mijn neukertje rond? Tja...wegens het werk van mijn man moesten we verhuizen. En dan te bedenken kom ik hier terecht of all places. Hert ergste is nog wel dat ik mijn neukertje heb moeten achterlaten. gewoon 2 uur rijden (zonder file). Not funny.
Mijn lichaam behoort jou toe, doe er mee wat je wilt. Het liefste en meest gehoorzame slavinnetje, dat wil ik zijn. Eentje die jouw wensen en verlangens laat uit komen. Eentje op wie jij je geile lusten mag botvieren en die je dan niet hoort klagen, ook al zijn ze pijnlijk en/of pervers. Mijn lichaam is niet van mij, dat behoort jou toe en jij doet er mee zoals jij wilt en zolang je wilt, waar je wilt en wanneer je wilt.
Jozette zoekt een dito man die er goed uitziet. Ik zoek een dito man die er goed uitziet en lekker eigenwijs is.
Ongeveer rond dezelfde leeftijd, en ik hoop dat je veel leuke activiteiten houd.
Ik zoek naar liefde,spanning en gezelschap Zie jij het zitten om met mij het avontuur aan te gaan! En dan doel ik in eerste instantie vriendschappelijk. Samen uit een vliegtuig springen, berg beklimmen, andere avonturen waar je misschien aan denkt. Zou je dit met mij aandurven, laat dan wat van je horen.