Ik wil resultaat! Woorden woorden en nog eens woorden, waar blijven de daden? Sommige mannen vullen echt geen gaatjes. Dit is de laatste keer dat ik me inschrijf en als het hier niet lukt, ben ik ook klaar met internet daten!
Beland jij in mijn verhalen? Ik ben echt een lees freak. Het liefst lees ik graag erotische verhalen want die geven mij inspiratie om zelf ook leuke dingen te schrijven. Het liefst schrijf ik verhalen uit eigen ervaringen, misschien wel met jou?
Ik begin weer, word jij mijn eerste in tijden? 10 jaar geleden ging ik met het gezin naar België voor een betere toekomst. Heb het toen rustig aan gedaan met vriendjes. Tot nu eigenlijk want ik heb het weer helemaal ontdekt!
Ik zoek dus gewoon lekkere kerels die wel wat me mij willen proberen. Heb mooie ronde borsten en billen, wat wil je nog meer! ;)
Op welke plek in huis neuk jij graag? Neem mij op elke plek in huis en we maken gebruik van alle onderdelen die wij kunnen vinden. Ben jij wel een beetje lenig hehe.. Ik kom graag meerdere keren, kan je dat aan denk je?
Zoek een lekkere man die met me mee wilt genieten Mijn motto: het leven is een feestje en je moet er zoveel mogelijk van genieten!
In het kort: ben een surinaamse dame, 29 jaar, en zoek een lekkere man die met me mee wilt genieten.
Ik sta voor veel open, ergens een wijntje drinken vind ik ook helemaal leuk zolang het maar ergens anders eindigt...neem wel een groot uithoudingsvermogen mee ;)
op zoek naar open-minded man om lekker mee te..... Heyyy
Ik ben op zoek naar leuke open-minded man om lekker mee te chillen.
Ik hou ervan om lekker relax samen naar muziek te luisteren en liever nog te maken. Ben jij ook een echte muziek liefhebber en niet vies van een lekker blowtje erbij, dan hoop ik dat wij samen het ritme te pakken kunnen krijgen.
Dikke kusss