Ik denk meer aan een ander dan aan mezelf ;-) Lastig om te vertellen wat ik zoek. Ik weet wel wat ik niet zoek. Geen man die alleen aan zichzelf denkt. Maar mij heerlijk laat genieten.
Afspreken met wulpse moeder NadiaPrive van 26 uit Zwolle, Overijssel
Gellie (35)
★★★★☆
Respect en vertrouwen! De meeste mannen die willen meteen in bed maar jij bent anders. Je houdt ervan om een dame gerust te stellen en je vindt het belangrijk dat ze jou kunnen vertrouwen. Je gaat dus nooit zomaar met iemand in bed duiken om toch zo je zin te krijgen. Je hebt respect voor de wil van de dame in kwestie. En daar verlang ik echt naar want dat is tegenwoordig heel zeldzaam hoor!
Een goede neukbeurt!! Je bent ook hier geëindigd omdat je geen of bijna geen seks hebt thuis.Iets wat je heel vaak wilt doen en het kan niet smerig genoeg voor je zijn, je wil de beest uithangen met een geile slet!
Ik zoek een man die niet snel geïntimideerd is.
Je vindt een uitdaging niet erg, omdat je leven zo zal zijn als je besluit me na te streven. Ik hoop dat je iemand bent die niet alleen daarom zal krimpen. Je bent tegelijkertijd goedgemanierd en wilskrachtig. Dat is de enige manier waarop we met elkaar overweg kunnen.
Echt iemand die bij mij past Als je denkt dat ik met iedereen het bed in duikt, klik dan maar verder. Ik zoek toch echt wel een super match. Het liefst 1 met dezelfde interesses en behoeftes.
ongeremde seks Ben jij iemand die niet zo preuts is?
Je staat open om van alles uit te proberen of mij nog wat te leren.
Je laat je graag verwennen en weet zelf ook heel goed wat je doen moet.
Je tong weet wel raad met mijn lipjes.
Je kunt je heerlijk laten gaan, zullen we?
Trek jij mij uit mijn seksuele sleur? Met wie kan ik discreet afspreken voor een heerlijke seksuele expeditie? Mijn seksleven met mijn echtgenoot zit in een sleur en zoek hier naar iemand die mij eruit kan trekken met iets vernieuwend in bed. Wie wilt die uitdaging aangaan met mij?