Een man die mijn dag kan verlichten Je hebt niet de intentie om bij mij in te trekken, maar het voelt wel goed als je iets goeds voor iemand doet. Het maakt altijd een heleboel goed, althans dat vind ik in ieder geval.
Vrijen met mooie dame Josepha88 van 30 uit Woerden, Utrecht
Wilmeerseks (39)
★★★★★
Ik kom veel te veel seks te kort, ben echt toch aan meer! Waar zijn toch de mannen die hier ook voor de seks zijn. Niets geen gedoe met een gecompliceerde relaties of wat nog meer, alleen maar seks wanneer wij daar beide zin in hebben. Het naadje van de kous hoef jij niet van mij te weten, jij vindt het fijn om te likken, masseren en veel standjes te doen. Een normale man die net zoals mij zin heeft in seks!
Ik ben geil, jij ook? Ben jij die onbekende man, het liefste wel vrijgezel. Met lekkere grote handen en een fantasie waar je u tegen zegt? Ik wil jou ontmoeten, samen kijken hoe geil we het kunnen hebben samen!
Laat me op je pik dansen! Seks is zo geil en ook zo lekker, ik kom er nu tekort van. Ik ben gek op dansen en heb ook zoveel zin om op je pik te dansen. Mag ik dat eens werkelijkheid gaan maken met je?
Wie wilt mij als minnares? Ik heb altijd wel een minnares van een gebonden of vrijgezelle man willen zijn. De gedachte alleen al maakt het alleen maar spannender. Als jij interesse in mij hebt dan weet jij wat er jou te doen staat!
Rollenspellen ook jouw ding? Maak me maar gek! Durf jij het aan om met mij fijne rollenspellen te spelen? Ik vind het een must. Ik ben dominant en je zult dus altijd de onderdaan moeten spelen. Durf je dat aan met mij?
Lieve vriend gezocht Ik ben opzoek naar een nette fatsoenlijke man.
Iemand die niet alleen voor een ding bij een vrouw is, maar er echt voor elkaar wilt zijn.
Lief en leed delen, leuke en de minder leuke dingen delen.