Niet vies van wat voller? Het beeld wat we vandaag de dag hebben is mooi slank. Nou ik ben alles behalve slank. Er moet iemand zijn die graag iemand heeft die wat voller is, toch?
Dan wacht ik op jou.
Neuken met geile gilf milfJaq van 50 uit Amstelveen, Noord-Holland
Catoo84 (33)
★★★★☆
Mijn huisje is klaar nu nog een extra bewoner vinden die ook Ik zoek een zorgzaam type, een beetje romantisch, knuffelig en vooral grappig. Leeftijd is niet echt iets waar ik naar kijk zolang wij maar klikken op geestelijk gebied. Ik vind het leuk om sportieve dingen te doen zoals fietsen door het bos dus zou het ook wel leuk zijn als jij dat leuk zou vinden. Een beetje sportief dus dat betekend niet dat jij een afgetraind lichaam moet hebben hoor.
kom jij mij vullen? Heb je zin om mij eens lekker te vullen?
Je houd van seks en kan een vrouw lekker laten genieten, je houd het wel even vol, of je kan vaker dan 1 keer.
Ik kan ook heel discreet zijn hoor, als je al in een relatie zit, ik wil alleen seks.
Verstandige vrouw op zoek naar een eerlijke relatie. Ik mag graag bij een man zijn. Maar helaas zijn de mannen voor mij niet beschikbaar denk ik? Het lijkt erop dat alle mannen die ik leuk vind, getrouwd of homo zijn.
Ik pak hem wel!! Ken je dat zo een stinkend jaloers vriendje die je bijna niet het huis laat verlaten en dan zelf ook nog op pad gaat om ze ex te neuken.. wat een zak! Hij is bijna history maar ik moet hem nog ff terug pakken.. Wie helpt! Ik beloof je dat je geen spijt zal krijgen hoor..
Kom jij mijn saaie leven opfleuren? Een vriendje mag mijn leven binnen stappen of beter gezegd mijn voordeur haha. Ik wil jou diep in mijn hart sluiten en je alle liefde geven die in mij zit. Het alleen zijn heb ik zo gehad. Het lijkt of mijn leven saaier en saaier wordt. Kom jij mijn leven met al jouw liefde opfleuren?
Geile keiharde staaf. Je bent een echte pleaser en vind het ook belangrijk dat we er samen een geile tijd van maken.
Je bent dol op tieten en vind het te gek om daar lekker tussen te neuken.