Vullen we elkaar aan op alle vlakken? Ben jij een man die eigenlijk hetzelfde mist en er met mij voor willen gaan? Dan hoop ik de man te vinden die me aanvult en doet waar hij goed in is!
Zou jij mij aankunnen? Lekker wijf, al zeg ik het zelf, heeft een beetje teveel tijd over. Na mijn ontslag verveel ik mij een beetje. Ik heb geen vriend dus ik zoek een man die ook wat tijd heeft. Die een vrouw weet te verwennen. Denk je dat je mij aankunt?
Vind je me een geile donder? Geile donder. Zo noemde mijn ex me altijd! Hij is al weer een tijdje bij me weg en nu ben ik er aantoe om te gaan daten.
Wil jij mij leren kennen en uitvinden oftie gelijk had?
Liefhebber van volle billen? Ben jij een liefhebber van grote, ronde en volle billen? Zie jij ze liever in of zonder string? Ik laat me graag zowel aan- als uitkleden door een lekkere man die mijn billen eens goed "onder handen" wil nemen. Ik kan tegen een stootje dus kom maar op!
Bull gezocht voor mij en mijn man. We hebben wel mannen als toekijkers gehad. Mijn man wil nu is als toekijkende slaaf meegenieten.
Dus we gaan de rollen omdraaien net als een echte cuckold eigenlijk!
Wie heeft er een wens om te mogen domineren in onze sex partij? laat het weten!
Lieve vriend gezocht Ik ben opzoek naar een nette fatsoenlijke man.
Iemand die niet alleen voor een ding bij een vrouw is, maar er echt voor elkaar wilt zijn.
Lief en leed delen, leuke en de minder leuke dingen delen.