een hele leuke vent om snel bij te zijn!
Een aardige persoon met het hart om een ??vrouw gelukkig te maken! Ik hou van een man die eenvoudig, grappig, gemakkelijk in de omgang is en me altijd kan laten lachen!
Jij zoekt een alles in 1 pakketje? Reageer dan snel Jij bent dus ook zoekende?
Dan hoop ik dat jij die kerel bent die hetzelfde zoekt in seks als mij.
Oraal, anaal, speeltjes, wilde/harde seks, zachte geile seks en ga zo maar door. Verder ben ik wel van de persoonlijke verzorging (hygiene) en verwacht dan eigenlijk ook wel van jou dat je verzorgt bent op die manier.
1 advies; Wacht niet al te lang met reageren!
Lenig en alle standjes heb ik bijna al uitgevoerd. Lenig en alle standjes heb ik bijna al uitgevoerd. Wie kan ik verrassen met een lenig gaatje voor in mijn natte doos en een heerlijk uitrekbaar gaatje in mijn achterste? Zullen wij dan maar heel snel beginnen met elkaar voordat ik droog wordt?
Lekker hard van achter genomen worden. Sex is wat ik wil en wat ik zal vinden hier, het liefste word ik van achter genomen en jij mag kiezen welk gaatje. Van achter is voor mij zo fijn,omdat het dan net wat harder en dieper kan allemaal. Jij bent een geile vent, die niet vies is van wat hard werk in bed, Staand tegen de eettafel van achter genomen worden is nog altijd een fantasie van mij.
Wil je wat van mij weten? Zal ik hier vinden wat ik zoek? Je vraagt je ook zeker af wat ik zoek! hihi.. er is maar een manier om hier achter te komen. Mail mij maar dan zal ik je het vertellen.
Als jij mij wilt laten genieten, laat wat van je horen! Ben jij die ene man die een vrouw wel weet te waarderen en te respecteren en niet alleen aan zichzelf denkt tijdens de sex? Je vindt het genot van een vrouw net zo belangrijk als dat van jezelf. Dan ben jij degene die ik zoek!