Een respectvolle man die hetzelfde zoekt als ik.
Een man die ook hetzelfde heeft als ik. Een man die me gewoon zal respecteren. Een man die een goed hart heeft.
Sexdating met mooie dame -Lore-Mari- van 36 uit Assen, Drenthe
Tegekkenacht (39)
★★★★☆
Partyanimal wil in contacten komen met een leuke man om same Lieve leuke man, je ziet er goed uit en houdt er van om ook af en toe eens flink uit te gaan en lekker te feesten. Humor vind ik heel belangrijk want we moeten samen wel kunnen lachen. Oh en als je een paspoort hebt zorg dat hij niet is verlopen want ik ben gek op vakanties!!
Anaal is mijn ding, ik heb nog geen ervaring Altijd heb ik al een keer anaal genomen willen worden maar helaas is dat er nooit van gekomen. Ik heb mezelf een buttplug gekocht maar dat valt een beetje tegen. Heb je zin om mijn kontje lekker te vullen?
Mag ik jouw seks secretaresse worden? Ik heb thuis mijn kantoor voor mijn werk en ik zou een keer als een soort van secretaresse op mijn bureau genomen willen worden. Ik hou ervan om een soort van spel te spelen met de seks. Ik zit aan mijn bureau met mijn benen wijd en geen slipje aan. Dan kruip jij onder mijn bureau om mijn kutje te likken. Daar ga ik op het bureau en mag je mij neuken.
Krijg je daar dan een stijve van? Ik hou ervan om te genieten van het leven en af en toe goed te seksen.En daar kan een film toch erg goed bij helpen. Je krijgt er alleen maar meer en meer geile ideeën van. En naar neuken kijken is toch opwindend.
Kom jij mij hard neuken? Een man die goed met zijn handen is, mij op die manier graag zou willen bevredigen en zelf ook heerlijk daarvan kan genieten, een lekkere harde pik krijgt en die in al mijn gaatje stopt.
Kom jij mij hard neuken?
graag een man ontmoeten die me aardig behandelt
ik zou het leuk vinden als je kerel lief en zorgzaam is. een goed persoon tot in de kern, en natuurlijk een groot gevoel voor humor