Ik ben opzoek naar een man, lief en netjes. Iemand die net als mij nog wat jaren samen wilt door brengen. Een man die ook wel wat romantisch is, een man waar ik mee kan kletsen en plezier mee kan hebben.
Afspreken met hete vrouw Gbrlle1947 van 70 uit Baarle-Hertog, Antwerpen
DDgerri (38)
★★★★☆
vollere vrouw zoekt leuke man Meer dan een handje vol, dat is wat jij graag wil. Jij valt wel op een volslanke schone, en wilt jou hier wel mee vermaken.
een overheerlijk man jij hebt zin om mij lekker op mijn knieën te zetten en mij eens lekker te verwennen van achteren.
Om en om ga je dat doen hoop ik.
Ik kan er niks aan doen maar ik heb echt zin in jou!
Ik ben hier om die ene leuke man voor mij te vinden. Als je me alle dingen kunt geven die ik in een relatie wil, weet ik zeker dat dit vandaag voor ons werkt. Ben je klaar voor alle dingen die we hier nu kunnen doen?
Klinkt dat erg? relaties, ik heb het meerdere keren geprobeerd. Blijkbaar is het niet voor mij weggelegd.
Mijn huisje blijft mijn huisje. Misschien ben ik de juiste nog niet tegenkomen, dat kan.
9vande10 keer denk ik na een paar uur: moet je niet ergens naartoe ofzo. Klinkt best wel erg natuurlijk, denk ik ??? maar ik ben nou eenmaal graag op mijzelf en soms heb ik even "gezelschap" nodig.
Krijg ik van jou een flinke beurt? Een lekkere ondeugende mannen die heerlijke ballen heeft en die ook aan mij kan laten zien door mij een heerlijke lange beurt te geven zodat we samen lekker kunnen genieten ;)
Boos worden of wraak nemen? Ik heb zo'n vermoeden dat mijn man het met 1 van zijn collega's doet. Nu weet ik niet wat ik beter kan doen; boos worden of gewoon zelf ook lekker een neukertje erbij zoeken? Wat denk jij dat het beste gaat werken?