Gratis Aanmelden

Afspraakje met geile dame

Love-Claudia (34)

Vrouw zoekt dominante man. Ben jij op zoek naar een leuke vrouw, die er erg van houd om gedomineerd te worden, dat ze over de sex weinig heeft te zeggen, en dat ze het maar over haar heen moet laten komen? Ben jij een man die dominant is in bed. Laat het me weten? En misschien kunnen we dan eens daten?

Maak contact met haar
  1. Naam: Love-Claudia
  2. Leeftijd: 34 Jaar
  3. Woonplaats: Nijbroek
  4. Provincie: Gelderland
  5. Land: België
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 170-179 cm
  8. Postuur: Slank
  9. Oogkleur: Bruin
  10. Haarkleur: DonkerBlond
  11. Vervoer: Auto
  12. Piercings: Nee
  13. Tatouages: Nee
  14. Roken: Nee
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Nee
  17. Slikken: Nee
Afspraakje met geile dame Love-Claudia van 34 uit Nijbroek, Gelderland
Mooiesandy79 (39)
★★★★☆
Stel jij mijn genot op nr 1? Jij bent een man die precies weet wat een vrouw nodig heeft, mijn genot staat op nummer 1, dat zeg ik omdat ik nu regelmatig wordt overgeslagen, als hij klaar is dan ben ik blijkbaar ook klaar?! Dat wil ik dus niet, maar samen genieten, elkaars wensen respecteren en lekker ondeugend tekeer gaan. Ik kan makkelijk weg tijdens de avonden!
Sex met geile dame
Mitanja (34)
★★★★★
Neuk mijn natte kut, ik vind dat zo geil. Ik heb gevoelige tepels en een natte kut, de ingredienten om het zo lekker mogelijk te maken. En ook zo geil mogelijk te maken. Wat heb jij daar voor idee bij?
Dating met lieve dame
Inekeknapste (37)
★★★★☆
Ik wil genieten Een man die mijn lichaam ziet als zijn tempel. Een man die weet hoe het werkt bij een vrouw, haar het hof kan maken. Laten genieten op de juiste manier. Van mij hoef je niet single te zijn, als je maar een pik hebt van goud ; )
Daten met eenzame dame
Destinie (39)
★★★★★
Sex op de eerste date Ja nou ik ben dan Louise en 36 jaar oud. Tot nu toe ben ik alleen maar op mijn ziel getrapt en ik vind dat niet echt leuk meer. Ik weet wel dat ik me best een beetje uitdagend kleed maar dan ben je toch niet zomaar ineens een hoer die je dan ook zo behandel. Trouwens een hoer die behandel ze gewoon zo van ik betaal jou en dan gaan we lol maken. Dat is de afspraak dan toch nou ik heb er mijn buik van vol en ga nu het zo maar proberen want ik wil wel seks duhhh maar dan zie ik je eerst hier oke En dan weet ik dan toch ook waar het omgaat en ik ga je heus niet zeggen dat je dan aan mij vast zit of dat je van me moet houden ofzo ja of we vinden elkaar egt leuk dan kunnen we altijd toch nog een keer afspreken ofzo? Nou kus Louise
Sex met geile dame
DaahliaC (39)
★★★★☆
Ik wil een man vinden die past bij mijn behoeften. ik ben op zoek naar een metgezel iemand met een grote persoonlijkheid, loyaal, eerlijk en lieflijk, praat alsjeblieft met me als je hetzelfde van mij wilt.
Sex met mooie dame
Feetjexo (37)
★★★★★
Kameraad gezocht! Je neemt genoegen met een gezonde vriendschap, waarbij we ons hart kunnen luchten bij elkaar en met elkaar kunnen omgaan zonder dat er iets van seks bij komt kijken. Aan mij heb je een goede kameraad en ik hoop dat ik dat ook aan jou heb.
Sex met sexy dame
Luitje
★★★★★★★★★☆
Wegens mijn scheiding moet ik verhuizen. Ik heb niet veel spullen, maar ik kan niet alles in de auto doen. Ik bied mijn lichaam aan bij wijze van betaling, als je me helpt.
Verhuizing (Klus van 4 uur)
Elvira
★★★★★★★★★☆
Ik heb een nieuw zwembad gekocht. Die op de foto is lek gegaan. Kan iemand me helpen om de nieuwe op te zetten? Dan mag je daarna met mij het water in!
Zwembad opzetten (Klus van 3 uur)
Hilje
★★★★★★★★★☆
Ik heb pijn in mijn rug en in mijn schouders. Al maanden lang. Ik ben op zoek naar een masseur die mij wil komen masseren bij mij thuis. Een uurtje is al voldoende.
Massage (Klus van 1 uur)
Truus
★★★★★★★★★★
Ik zoek iemand die mijn ramen kan wassen - binnen en buitenkans. Ik kan het zelf niet meer doen en het is echt nodig nu... Is het OK als ik je puur in natura vergoed?
Ramen wassen (Klus van 2 uur)
© 2026 Mature Sexdates