Waar is mijn ridder in een glanzend harnas? Ik geloof nog steeds in charmant zijn maar met een draai. je moet aardig, bescheiden, lief, goed zoenen, lekker ruiken, mooi kleden, dierenvriend en romantisch zijn.
Sexdate met single moeder Big_Ace van 23 uit Rotterdam, Zuid-Holland
livechris (31)
★★★★☆
Een leuke man om mee te daten! Een man met een verleden is natuurlijk geen probleem voor me. Ik wil beginnen met daten en een goede vriendschap vinden en dan zullen we zien waar het ons brengt. Maar als het eindstation een leuke relatie is, sta ik er zeker voor open.
Graag mannen die mij goed kunnen nemen! Het met een groepje mannen doen is een droom die ik hier wel kan verwezenlijken.
Waarom ik het zo geil vind om door meer dan 1 genomen te worden weet ik niet.
Wat ik wel weet is dat je me geile kutje helemaal onder je zaad mag gooien. Aarzel niet en stuur een bericht!
Doe jij mee met de menigte? Zelfs ben ik niet echt iemand die doet wat de menigte doet. Lekker mijn eigen ding en vermaak mij opperbest. En zoek eigenlijk iemand die ook een beetje zo over alles denkt. Passen we misschien wel heel goed bij elkaar.
Kennismaking en misschien meer.. Ik ben heel relaxed en vredelievend. Ik werk hard en in mijn vrije tijd ga ik lekker stappen met vriendinnen. Misschien wat gezellig drinken, een goede film. Vanwege minder vrije tijd, heb ik zelden de kans gehad om naar iemand uit te kijken
Ben jij kinky genoeg voor mij? Spreken wij af voor een geile avond? Ik wil iemand om mijn grenzen op te zoeken en doen wat ik lekker vind. Geile kinky sex waarbij ik vastgebonden en als neukslaafje gebruikt word! Ben jij kinky genoeg voor mij?