Boerin wil sex in de hooiberg. Een leuke vent, liefst met ervaring. Maar mocht je dat niet hebben, is het ook geen probleem. iemand die zich kan vinden in mijn fantasie. Misschien heb jij ook een fantasie, vertel je me die dan?
Naaien met single moeder PoppetjeDai van 23 uit Midwolde, Groningen
FlooZara (36)
★★★★☆
Zoek jij een vrouw? Ik zoek een lieve, spontane, en stoere man, om het leven mee te delen. Maar ook iemand om de geluks momentjes mee te beleven. Is hier een lieve man die dat ook zoekt?
Knappe pittige meid zoekt een leuke gozer die tegengas geeft Vroeger was ik behoorlijk stevig, zeg maar gerust dik en zat ik totaal niet lekker in mijn vel. Dat is nu wel anders en durf ik zelfs over mij zelf te zeggen dat ik een lekker ding ben. Ik ben een behoorlijke pittige meid en val op jongens die tegengas durven en willen geven.
Mag ik op je gezicht komen zitten met mijn natte kut? Persoonlijk vind ik facesitting het lekkerste wat er is. Ik ga lekker met mijn natte kut op je gezicht zitten en je kan geen kant op. Dat is pas wat echt geil is en jij kan er zo ook nog eens goed bij!
Kijk eens in de poppetjes van mijn ogen ;-) Hou je van een lolletje? Ik wel, maar ik heb ook een serieuze kant hoor. Wat ook nodig is trouwens, maar nu ik dit berichtje typ kan ik wel gillen. Wat heb ik er zin in om jou te leren kennen! Maar goed, dan moet ik ook iets over mezelf vertellen zodat ik je overhaal om een poging te doen he. Of zal ik maar gewoon afwachten en niet alles blootgeven? Nou een tipje van de sluier dan, ik ben leuk! Let maar op ;-)
Weet jij wat je doet? Gek wordt ik ervan!! Altijd schatten ze me max 22 ofzo..hallooo ik ben echt 30 dus nee die broekjes hebben niet echt mijn voorkeur. Geef mij maar een echte vent die weet waar hij mee bezig is.