Vrolijke single op zoek naar meer diepgang met lieve en leuk Prettig gestoord mag je wel zijn maar als je dan ook een serieuze kant hebt, scoor je bij mij al extra punten.
Dating met mooie dame ChantallieZ van 34 uit Zeist, Utrecht
NikaNika (37)
★★★★☆
Laten we leuke dingen voor elkaar doen. Ik denk dat dit het begin zal zijn van iets geweldigs en nieuws voor ons. Ik ben bereid om je alle dingen te geven die je van me wilt. Ik beloof je dat we goed voor elkaar zullen zijn.
Vrijgezelle dame is eindelijk toe aan man in haar leven Ik zoek in een man vooral betrouwbaarheid. Natuurlijk moet je ook heel knap zijn, maar knap van binnen vind ik minstens zo belangrijk zeg ik altijd. Hebben we een match?
Uitvinden wie je bent!
Ik ben echt op zoek naar iemand die zich open wil stellen om opnieuw verliefd te worden. Ik denk dat het aan de klik gaat liggen die we wel of niet hebben, maar ja je moet er wel open voor staan om de liefde te vinden. Ik ben nieuwsgierig om uit te vinden wie je bent.
Wat is jouw slechtste eigenschap? Zelfde geldt natuurlijk voor jou, jij zal ook je betere en mindere momenten hebben. Misschien moeten we elkaar eerst ons minst goede kant laten weten haha, dan valt het verder alleen maar mee.
Toch makkelijk het internet! ach.. dat sjansen en zo in de kroeg komt bij mij niet verder dan een handkusje... Het is gewoon moeilijk om te weten wat er allemaal in iemands hoofd speelt.. Hier op het web kan je lekker chatten en elkaar beter leren kennen en dat spreekt mij wel aan..
P.S. Ik ga voor Vast en Schoon!
Op zoek naar de juiste voor mij. Ik hoop dat we nu dingen voor ons kunnen laten gebeuren. Ik weet zeker dat ik nog steeds veel dingen kan doen voor mijn partner. Je moet lief en zachtaardig voor me zijn. Kan je dat voor me doen?