We doen het regelmatig Hallo mannen,
Om gelijk met de deur in huis te vallen.
Ik zoek een leuke, eerlijke man om regelmatig mee af te spreken.
Leeftijd en uiterlijk zijn minder belangrijk, hygiene en respect des te meer.
Dating met wulpse vrouw TrudyLief van 67 uit Zeijerveen, Drenthe
Peettje (36)
★★★★☆
Ik wil wat leuks opbouwen. Wat ik belangrijk vind is dat je ook lekker in je vel steekt. De laatste jaren, net na de scheiding, waren voor mijn kids en mij moeilijk genoeg dus ik heb gewoonweg geen behoefte aan een hoop drama zeg maar.
Het leven is te kort voor slechte seks Leven is te kort om slechte seks te hebben vind ik. En ook om dat altijd maar met 1 en dezelfde persoon te doen.
Gelukkig deelt mijn vriend deze mening en snoepen we allebei af en toe eens heerlijk van een ander bordje.
Hoe wil je mij, staand of gebukt? Kick jij op een lekkere kont, waar ze zo lekker een tik tegenaan/op kan geven, die je mag baffen, rimmen, neuken of zelfs helemaal vol mag spuiten? Dan zoek ik jou en het liefst NU! Natuurlijk heb ik ook nog andere gaatjes ter beschikking maar een doener die niet schrikt om achterlangs te gaan, heeft mijn voorkeur :-)
Welke handige IT man helpt mij uit de brand! Iemand die bij mij wat wilt nakijken? ben erg slecht met computers en die van mij is eigenlijk niet meer mee te werken? Ik ruil dit voor sex want geld is vrij schaars. Alles mag je doen hoor. Maar pas als je de computer klus geklaard heb! :)
Mag ik bij jou lekker stout zijn? Oh ja hoor, braafjes ben ik wel. Maar dat is dan buiten de slaapkamer gerekend!! Want daar kan ik wel stout zijn. Heel erg stout! Wil je weten hoe stout?? Kom maar op dan.