Ik wil het laten gebeuren! Jij bent jezelf, en je wilt voor me gaan zou ik gelukkig zijn. Jij wilt ervoor gaan en voor een goede tijd samen? Ik ben dan gelukkig en kijk ernaar uit.
Kan ik op jou bouwen? Hallo mannen….ik ben een beetje verlegen. Ik weet ook niet zo goed wat ik hier over mezelf moet zeggen. Ik hoop dat er een lieve man reageert. Of misschien zelfs wel meer mannen,maar daar durf ik niet vanuit te gaan.
Ik zoek gewoon een man die mij wat zelfvertrouwen kan geven. En hoop dat we een fijne band op kunnen bouwen,zodat ik me helemaal op mijn gemak voel en heerlijke sex kan hebben.
Ik pak hem wel!! Ken je dat zo een stinkend jaloers vriendje die je bijna niet het huis laat verlaten en dan zelf ook nog op pad gaat om ze ex te neuken.. wat een zak! Hij is bijna history maar ik moet hem nog ff terug pakken.. Wie helpt! Ik beloof je dat je geen spijt zal krijgen hoor..
Schatje Zin om eens lekker van bil te gaan met een mooie slanke dame? Ik weet jouw lekkerste plekjes te vinden en je zult dingen ervaren die je nog nooit eerder voelde. Nieuwsgierig geworden?
wees eerlijk en open Ik heb echt iemand nodig die open en eerlijk tegen me is, ik heb een hekel aan leugens en zie het nut er niet van in. Vertel me gewoon hoe het is en geef me de keus om het te nemen of te laten, het hoeft niet zo moeilijk te zijn, nu toch?