Ik heb iemand nodig om mee te praten. Een serieus en familiegerichte man! Heb jij initiatief en ben je heel zachtaardig tegenover een vrouw? Ik hou niet van ruwe mannen!
I am looking for a man that can pleasure me! It has been a long time that I have been pleasured by a man, therefor I will only look for one who will go out on a sexdate. I am not seeking for a relationship! Please leave a message if you are interested. Bye!
Zoek jij een gezellige dame? Een man voor een lange relatie. Merk dat ik er aan toe ben jij ook? Een lieve, knappe man, die houd van een gezette dame die ook nog eens gezellig is. Samen zijn en het gezellig hebben dat is toch wat telt?
Ik wil het, hard!! Ik wil geneukt worden, hard, diep. Lang en in alle standjes die je maar kan bedenken. Ik loop al zolang rond zonder echte sex dat ik gewoon aan niks anders meer kan denken. Gewoon sex, zonder gelijk ergens aan vast te hangen. Ben jij een man die net als mij denkt, dan hoop ik jou te vinden.
Geen poespas gewoon actie ondernemen samen waar wacht je op? Je bent hier niet voor niks denk ik, je verlangt toch ook naar een geile poesje die jou kan verwennen? Geen poespas maar gewoon actie ondernemen en samen genieten daar staan we toch beiden voor?
Je pik laten verdwijnen tussen mijn borsten! Jouw pik past echt wel tussen mijn grote borsten en ga er voor zorgen dat je pik er tussen verdwijnt. Dat kan wel zo lekker en ook zo fijn worden daar ben ik stiekem dan ook gewoon van overtuigd. Heerlijk genieten van de tijden samen en doen waar we zin in hebben, dat is het meest fijne toch?