Daten met eenzame gilf Babetteke68 van 50 uit Langbroek, Utrecht
Tottie (32)
★★★★☆
De ware voor mij. Je bent positief en sociaal en je hebt een fijn uiterlijk en het zou ook leuk zijn als je er goed uit zou zien.
Je deelt misschien met mij de passie voor Italië of je bent gek op Italiaans voetbal.
Denk jij mijn fantasie waar te kunnen maken Mijn grootste fantasie is om het eens op een openbare plek te doen. Het lijkt mij zo spannend om gewoon een keer in een paskamer te gaan met een vent die er ook zin heeft. Of in de bioscoop.
Durf jij met mij prive? Waarom er om heen lullen? we weten dan toch allemaal wel zo een beetje wat we hier dan zoeken is het niet? Ik wil best wel meer in detail treden maar da wel prive..Als je durft :P
Jou vastbinden en berijden tot je keer op keer klaarkomt. Ik ga jou helemaal verslinden in bed en zal ervoor zorgen dat jij geen spermadruppel meer over houd. Ik ga beginnen met jou pijpen en ga jou daarna vastbinden en berijden tot je keer op keer klaarkomt.
Openminded zijn, dat is wat ik zoek Lijkt jou dat ook spannend? Wel een vaste soort van relatie maar er wel open in staan? Vrij zijn maar toch samen zo zie ik het. Open staan voor seks met anderen, experimenteren naar alles wat geil is?
Ik heb 2 kanten te laten zien Ik wil een man hebben die het geil vind dat ik een vrouw ben aan de hand, maar als een slet/hoer in de slaapkamer.. Je moet dus leuke dingen kunnen ondernemen met mij, en daarna mij uit elkaar willen trekken.