Een man die hard en soms zacht is. Hij heeft een evenwichtige familie en vrienden komen altijd eerst. Zijn tijd en is op veel gebieden goed afgerond. Hij is een moderne man. Ik heb een man nodig die me gelukkig kan maken.
Dating met geile dame FelicityPretty van 38 uit Grote-Brogel, Vlaams-Limburg
OrgasmeGraag (32)
★★★★★
Ik ben geil en wil iemand verwennen maar niemand die durft Ik zoek iemand die ook lekker altijd zin erin heeft. Iemand die ook bijna geen taboes heeft op het gebied van sex. Zo moeilijk moet het toch niet zijn om een heerlijke geile vent te vinden. Ik wil verwennen en verwend worden simpeler kan het niet.
Te geil voor huwelijk Ik ben veel te geil en te wild voor een huwelijk, maar kan er niet onderuit. Vandaar dat ik extra seks zoek op een andere manier. Bij mij krijg je waar je van droomt in jouw stoutste dromen. Ik bereid jouw lul met veel plezier, word graag doggy genomen en kan pijpen als de beste. Eenmalig of vaker is te bespreken!
Een intelligente man die nadenkt voordat hij iets doet of ze Ik zoek iemand die leuk en lief is, ik wil iemand vinden die graag praat en nooit moe wordt van de liefde van zijn leven. Je bent grappig en doet er alles aan om mij aan het lachen te maken, en ook niet onbelangrijk je bent een beest in bed!
Mijn zoektocht begint hier. Ik zoek een heerlijke man, waar ik echt een relatie mee kan opbouwen. Maar die seks ook belangrijk vind.
Ik hou van langdurige seks, waar we beide vol aan onze trekken komen.
Kan jij omgaan met deze verlegen meid? Als verlegen meisje durf je natuurlijk niet zomaar op de mannen af te stappen.. dat is nog best spannend hoor! Kom jij lekker met mij kletsen? Wie weet kunnen we wat leuks gaan doen of meer.. Ik heb een lekkere volle cup en ben mooi intiem geschoren.