Ben jij die man die ik zoek? Ben jij die man die ik zoek? Lief, leuk maar vooral attent. Hou je ook van lekker uitgaan, reizen en lekker eten? Ik moet zeggen dat ik het wel fijn zou vinden als je een niet roker bent.
Ik zoek een man die ik lekker mag pijpen. Met mijn geile pijpmondje wil ik jou optimaal verwennen, ik wordt echt opgewonden van een harde lul in mijn mond die ik helemaal leeg mag zuigen tot de laatste druppel. En als ik dan jouw warme zaad in mijn mond heb wil ik lekker met jou tongzoenen.
Deze dame wil ontvoerd worden. Ik ben emelie, ik ben via hier op zoek naar iemand die mij zou willen ontvoeren. Klinkt een beetje erg kinky als ik het zo opschrijf, maar wat ik zoek is niet een echte ontvoering. Rollenspel. Alsof.
Laat jij mij glimlachen? Probeer jij ook altijd met een glimlach door het leven te gaan? Ik moet zeggen dat ik het meestal heb als ik goed genomen word door een harde lul. Misschien wel de jouwe toch?
Ben jij degene waar ik al die tijd op zoek naar was? Ik zoek een leuke en betrouwbare persoon. Iemand die de wereld zou willen over reizen om met mij te kunnen zijn. Dan weet ik dat het goed zit tussen ons. ;)