Naief maar klaar voor de sex Ik ben helemaal verbaasd, nooit eerder van deze site gehoord maar nooit verwacht dat er zo veel mensen opzoek zijn naar seks.
Beetje naief misschien, maar het komt mij wel heel goed uit hoor!!
Dating met geile dame MissyD van 37 uit Brussel, Brussel
Lightvonne (35)
★★★★★
Anaal is mijn ding, ik heb nog geen ervaring Altijd heb ik al een keer anaal genomen willen worden maar helaas is dat er nooit van gekomen. Ik heb mezelf een buttplug gekocht maar dat valt een beetje tegen. Heb je zin om mijn kontje lekker te vullen?
Ik wil hard geneukt worden. Als ik s'ochtends wakker wordt denk ik al aan seks, en dat gaat dan heel de dag door. Ik ga zelfs in mijn pauze naar een afgelegen plekje dat ik mijzelf lekker kan vingeren. Daarom zoek ik hier een man die mijn grote honger naar seks een beetje kan stillen.
Gewoon opzoek naar een man voor mij! Via deze weg ben ik opzoek naar een man die mij kan geven wat ik nodig heb. Stuur mij iets dan komen we er samen wel uit!
Hij herinnert zich kleine dingen over jou,
Hij heeft geen hang-ups of oordelen over mijn lichaam en toont alles van affectie en aandacht. Je voelt je niet lelijk of ongemakkelijk en ook niet dat je fysiek niet goed genoeg bent. Hij is ook daadwerkelijk in staat om na te denken over de consequenties van zijn woorden en begrijpt dat niet alle pijn fysiek wordt toegebracht.
Leuk, lief, vrolijk en spontaan, daar ga ik voor! Het is mijn werk om precies de juiste persoon voor de juiste functie aan te nemen, maar in mijn priveleven heb ik daar wat meer moeite mee haha.Ik zet in op leuk, lief, vrolijk en spontaan. Zo'n man moet ik toch kunnen vinden?
ik wil graag een rollenspel proberen In bed laat ik graag de controle aan de man, tot nu toe heb ik ook altijd dominantere bedpartners gehad. Het waren geen sm-praktijken, gewoon mannen die de leiding namen en bepaalden welk standje we deden enz. Maar een rollenspel bvb heb ik nog nooit gedaan en dat wil ik nu toch wel eens uitproberen. Wie weet is het helemaal niks voor mij en lig ik in een deuk van het lachen maar voor hetzelfde geld kan ik me er helemaal in uitleven en is het mij op het lijf geschreven. Proberen is weten, toch? Dus zoek ik een man die daar enige ervaring mee heeft of er op zijn minst al evenveel interesse in heeft als ik. Bedenk jij dan een leuke, spannende en onderdanige rol voor mij?