Naief maar klaar voor de sex Ik ben helemaal verbaasd, nooit eerder van deze site gehoord maar nooit verwacht dat er zo veel mensen opzoek zijn naar seks.
Beetje naief misschien, maar het komt mij wel heel goed uit hoor!!
Voor nu eigenlijk gewoon a friend with benefits! X Spontaan, eerlijk, rechtdoorzee en zeker niet preuts. Slaan deze kenmerken op jou dan ben jij vast en zeker de man voor mij! Ben je al papa of opa ik hoor het graag, wie weet wil je nog kindjes ik sta in ieder geval overal voor open en zoek het graag met jou uit!
Ben jij die geile man? Wat ik zo lekker vind aan mannen is dat ze altijd mijn goeie plekjes weten te vinden. En ik kan je zeggen ik heb er genoeg.
Ik zoek geen relatie, tenminste niet in eerste instantie, maar wil wel lekker genieten van de seks, en ik hoop samen met jou!
een sexy lekker ruikende man Ben jij in bed een lekkere actieve vent?
Lekker geschoren, lekker luchtje!
Kom jij mij lekker eens verwennen, je mag mijn dildo erbij gebruiken hoor, maar ik wil alles van jou voelen.
Ik ben op zoek naar een ideale partner. Ik hoop mijn perfecte match hier te vinden. Je accepteert me zoals ik ben. Je durft beslissingen te nemen, waarden en familie zijn belangrijk voor je. Nog 3 dingetjes: je kunt goed koken, je bent geen roker of alcoholist.
Trek jij mij uit mijn seksuele sleur? Met wie kan ik discreet afspreken voor een heerlijke seksuele expeditie? Mijn seksleven met mijn echtgenoot zit in een sleur en zoek hier naar iemand die mij eruit kan trekken met iets vernieuwend in bed. Wie wilt die uitdaging aangaan met mij?