Ik maak tijd voor je vrij. Het is altijd druk met werk en kom niet veel toe aan leuke dingen. Een relatie is dus voor mij geen optie. Ik wil een man waar ik langs kan gaan of hij bij mij voor een lekkere sex beurt!
Afspreken met mooie dame Laurencia van 31 uit Callantsoog, Noord-Holland
msx2 (37)
★★★★☆
Samen een spelletje spelen? Ik ben dol op kaart spelletjes. En daarom lijkt het mij leuk om jou beter te leren kennen onder het genot van een drankje, hapje en een vragenvuur tijdens het klaverjassen.. Kan dus druk zijn, maar ook mijn rust moment pakken.
Wordt jij mijn man? Ben je lief, eerlijk, open, en betrouwbaar? Dan hoop ik een lief berichtje te krijgen, en kunnen we een leuke date plannen? Of een spelletjes spelen ;)
Gooi je hengeltje maar ui! Wat doe jij op deze site? wil je neuken net als ik? Kun jij het lekker lang volhouden en meerder keren klaarkomen en mijn kutje helemaal vol spuiten met jouw geile zaad? Kun je mij verzekeren dat ik niets te kort kom bij jou ? Laat jij mij voelen wat heerlijk is? Gooi dan maar je hengeltje uit dan wil ik graag jouw visje zijn.
Wie wil er nog meer buiten neuken? Ik vind buiten neuken zo geil. Er zijn echt zoveel plaatsen waar dat kan zonder dat iemand erachter komt. Waarom binnen neuken als er nog veel meer plekken zijn die je gewoon zo kan pakken zonder dat je eerst naar huis moet?
Ben jij nog impulsief of doe je het rustig(er) aan? Ben jij ook altijd iemand geweest die overal te snel achteraan ging of insprong en nu het wellicht wat rustiger aan wil doen? Dan kan je mij de hand geven. Na een aantal mislukte relaties wil ik eerst een goede basis leggen om daarna te kijken of het meer kan worden. Ik ben nogal impulsief dus misschien dat je mij af en toe af zal moeten remmen, maar dat lukt je wel toch?
Kan jij in de middag? Het was maar een slippertje, zei hij. Geloof er een geen bal van: volgens mij is hij de laatste tijd een notoire vreemdganger. Nou laat ik me ook maar eens echt gaan. Zoek discreet slippertje voor in de middag, zodat ik op tijd thuis ben voor z’n eten…haha.