Moet ik je pijpen? Zijn er nog mannen die graag verwent willen worden met mijn mond? Ik ben gek op pijpen en je mag ook in mijn mondje spuiten. Als je mij heel lief aan kijk zal ik ook nog eens alles doorslikken.;)
Afspreken met single dame Gwentje1981 van 37 uit Steendam, Groningen
Perfect-Cha0s (39)
★★★★☆
Ik ben een echte tijger in bed Als een tijger over de grond naar je toe kruipend om daarna langzaam je pik in mijn mond te laten glijden, tot je de achterkant van mijn keel voelt. Tot aan je ballen neem ik hem en zuig erop, eerst zacht en daarna wat harder. Ik speel met die ballen van je en met mijn andere hand vinger ik mezelf. Word nu al nat van de gedachte..
Meer dan een bobbel in je broek! Ik fluister in je oor "Ben je geil, want ik zie een bobbel in je broek" mijn hand glijd over je kruis en ik mijn interesse is gewekt. Hoe wek jij mijn interesse?
Een echte man om heel lang bij te zijn! Ik wens een man te vinden die al volwassen, verantwoordelijk en eerlijk is! Ik zou nooit iets willen vragen zolang je me trouw blijft, we zullen samen tijd doorbrengen als het zover is!
Ben ik jouw type en wil je mij als vriendin. Een leuke vriendin wil je en ik ben jouw type. Je bent iemand die aardig is en sociaal. Ik zoek geen man die zich laat gelden. Beetje verlegen past bij mij. De klik wil je achter komen met mij en ik wil je ogen zien.
Bull gezocht voor mij en mijn man. We hebben wel mannen als toekijkers gehad. Mijn man wil nu is als toekijkende slaaf meegenieten.
Dus we gaan de rollen omdraaien net als een echte cuckold eigenlijk!
Wie heeft er een wens om te mogen domineren in onze sex partij? laat het weten!
Hoe ga je komen dan? Als jij zou mogen kiezen, zou je dan klaar komen
1 in mijn kut?
2 op mijn kut?
3 in mijn mond?
4 in mijn kont?
5 over mijn tieten heen?
6 anders namelijk: