maak jij mijn dag goed? Ik nomineer mijzelf tot afneuk slet vanavond.
Hopelijk wil jij met mij mee?
Mijn poesje smacht ernaar om lekker geneukt te worden, mijn poesje is al lekker nat hoor! En kan wel wat aandacht gebruiken!
Afspreken met mooie dame SexyAn van 34 uit Hechtel-Eksel, Vlaams-Limburg
Frogger1986 (32)
★★★★☆
Mag ik jou aan de haak slaan, zou je dat willen? ;) Een leuke single aan de haak slaan, voor een gezellige tijd en misschien wel meer. Ik heb er zin in en wil er werk van maken.Dat is namelijk het fijnste wat ik me kan bedenken. Heb jij er ook zin om daarvoor te gaan?
Geef jij mijn innerlijk een kans? Vind jij mij ook te dik of vind jij dat wel lekker om te zien en vast te pakken. Veel mannen wijzen mij af op het gewicht en nemen mij helaas niet zoals ik ben. Ik ben daar wel klaar mee en ik hoop dat jij er anders tegenaan kijkt want ik verdien het allemaal net zoveel als een ander toch?
Eén serieus contact zal worden beantwoord! Je gezinsstatus en hoe je eruit ziet is niet zo belangrijk, terwijl je persoonlijkheid en intenties eerlijk zijn. Als je graag naar buiten gaat, natuur, lichaamsbeweging, maar ook streelt en geïnteresseerd bent in een solide relatie, neem dan alsjeblieft contact met me op. Er wordt slechts één serieuze contactpersoon beantwoord!
iemand die heel spannend is en weet wat hij graag in bed wil Je bent een man die weet wat je graag wilt. Je weet wat je lekker vind en je bent niet egocentrisch in bed.