Een vast contact en misschien een relatie Een leuke vriendelijke man, lief van karakter en een schoon goed hart. Interesse in het universum zou leuk zijn maar is geen must. Goed verzorgd en jezelf zijn vind ik het belangrijkst.
Naaien met geile gilf marielle31e van 48 uit Langeveen, Overijssel
rijpecat (38)
★★★★★
In de tuin lekker van elkaars nattigheid genieten. Vind jij het ook zo lekker, om nat te worden door de douche, een (zwem)bad of mijn kutje. Ik heb heel wat vocht en dat kan allemaal voor jou zijn, als jij daar zin in hebt. Maar denk dat dat een overbodige vraag is om te stellen. Ik heb een lekker tuintje onttrokken van de buitenwereld en daar kunnen wij discreet onze gang gaan. Zo lang jij niet de hele buurt bij elkaar schreeuwt dan kan er veel.
Kan jij mij helpen? Heey stouterd! Ik ben Mandy en ik ben zo ontzettend geil wakker geworden vandaag haha, eigenlijk word ik bijna elke dag wel geil wakker! Nu heb ik alleen nog een lekkere pik nodig die mij van mijn geiligheid kan helpen.
Kan jij mijn zwoele blik aan. Heb jij graag deze tropische verassing in je bedje liggen? Je hoeft niet zoveel voor mij te doen als je denkt. Veel mannen denken vast dat het allemaal heel moeilijk is om met mij te gaan. Geloof mij het valt alles mee. Ga jij een gokje wagen?
Een vriend voor lange afstandswandelingen en een bijzondere De schoonheid van de natuur moet jij weten te waarderen wanneer wij samen lange wandelingen in de natuur houden. Ben jij ook net zo gek op de duinen en het strand? Hier zoek ik een vriend voor lange afstandswandelingen en een bijzondere warme band.
Ik zou best wel graag iets willen opbouwen! Altijd vrolijk en altijd zin om een lolletje te maken. Eigenlijk ben ik gewoon heel spontaan en lief maar red ik het niet om een leuke relatie aan te gaan. Tijd voor actie dus. Ik verwacht zeker niet meteen een vaste relatie maar wel een fijne tijd samen!
Natte plekken in mijn string. Dat kan toch niet? Hey lekkertje. Je zocht mij en nu vond je mij. Ik heb last van een onderbuikgevoel wat ik niet meer kan onderdrukken. Elke dag weer een natte plek in mijn string en niemand bij de hand die het even wil oplossen. Het geil stroomt er uit bij mijn kutje. Lik jij alles voor me op? Of ga je het nog erger maken?