Ik ben op zoek naar een heel leuke date. Ik kijk een beetje naar het type man dat bij me past. Ik zou je graag willen ontmoeten, omdat ik weet dat dat een beetje sneller gaat !
Ik wil graag een man als jij leren kennen.
Samenwonende vrouw wil nog vaker een pik voelen Eigenlijk heb ik niks te klagen over mijn sexleven. Nou ja alleen dat mijn libido dusdanig hoog is dat ik zowel 's ochtends, 's middags als 's avonds een pik in me wil voelen. Dus er blijven genoeg momenten op een dag over waarin ik vrij ben om te doen wat ik wil! :D
Drukke zelfstandige vrouw zoekt persoonlijke gigolo. Als ik een gaatje heb in mijn agenda wat ik graag wil opvullen, dan geef ik je een belletje. Je diensten zijn exclusief voor mij alleen, daar wil ik wel van kunnen uit gaan dat je dan niet ook nog met andere vrouwen aanpapt en met hun tussen de lakens duikt.
Ik wil wat leuks opbouwen. Wat ik belangrijk vind is dat je ook lekker in je vel steekt. De laatste jaren, net na de scheiding, waren voor mijn kids en mij moeilijk genoeg dus ik heb gewoonweg geen behoefte aan een hoop drama zeg maar.
Wat ik zoek is een man die met mij gratis mee wil naar een g Grappen en grollen hou ik van en verkleedpartijen ook. Daar zit hem nu even de kneep, want ik heb eerdaags een feest waarbij je verkleed moet komen. Heel leuk en ik verheug mij erop en degene die met mij mee zou gaan heeft afgezegd. Ik ben hard zoekende naar iemand die mee wilt naar een geheel verzorgd feest wat je verder geen cent kost. Enige eis is dat je verkleed komt en dat mag ook eenvoudig zijn. Daarvoor heb ik wel iets voor je. Wie heeft zin om mee te gaan met mij. Wie weet groeit er ook nog een mooie vriendschap tussen ons. Je weet maar nooit hoe een balletje rolt.