Ik wil iemand die al mijn lusten beantwoord. Ik heb interesse in een leuke liefhebbende man die van stappen tot in de late uurtjes houdt. Heel veel mooie vakanties boeken. Foto's maken en samen een innige band ontwikkelen.
Vrijen met geile gilf DxxxLove19 van 46 uit Ieper, West-Vlaanderen
Phoenixxx (39)
★★★★☆
Zolang wij elkaar goed kunnen begrijpen kunnen wij erachter Lief, grappig, spontaan en een verzorgd uiterlijk. Afkomst maakt niets uit, maar het zou wel fijn zijn als jij goed Nederlands of Engels spreekt. Dan kunnen wij elkaar in ieder geval zeker begrijpen.
Zien, horen en voelen! Gelukkig ben jij ook meer een man van daden en het echte leven en ben je het met me eens dat we hier echt niet langer gaan blijven dan nodig want ook jij vind dat je meer te weten komt als je kan zien en horen!
Komt deze zoektocht goed? Eenmaal aan mijn zoektocht begonnen ben ik ervan overtuigd dat dit de goede beslissing is om een geile man te vinden. Ik wil geneukt worden zoals ik nog nooit geneukt ben en het liefst zoals ik nooit meer zal vergeten.
Zin in een geil feestje? Een man die het echt in zich heeft mij van top tot teen te verwennen, mij zo vaak mogelijk kan klaar laten komen en mij zo goed geil maakt zodat ik jou daarna lekker onderhanden kan nemen en ik kan je vertellen, dat word echt een geil feestje!
Zou het kunnen klikken tussen ons? Denk jij dat het misschien wel eens zou kunnen klikken tussen ons? Waarom reageer je dan niet met een leuke berichtje..