Gewoon een leuke man. Mannen brengen me nogal in de waar en ik heb eigenlijk geen idee wat mannen nu werkelijk zoeken in een vrouw, laat staan wat ze aantrekkelijk vinden. Dus vertel jij dat maar aan mij.
Sex met rijpe dame Triksje van 29 uit Vleuten, Utrecht
SabrinaHots (37)
★★★★☆
Wat seks betreft kom je bij mij niets tekort! Natuurlijk durf ik je aan en natuurlijk hou ik van goede seks. Bij mij kom je niet weg zonder hoor. Oraal is een must want een lekkere pik in mijn mond zeg ik geen nee tegen. Maar mag ik dan ook je ballen likken, kan je dat waarderen?
Wil jij ook gewoon goede seks hebben? Wat een ander zou vinden heeft me nooit echt geboeid. Het is me nog niet eerder overkomen dat het me op ging vallen dat mijn manier van seks hebben gewoon eigenlijk zonder spanning is. Ik hoop nu namelijk wel iemand te gaan vinden die mij echt van top tot teen weet te verwennen. En ook echt tijd wil besteden aan goede seks hebben.
Oprechte man, lief en grappig Hou jij van een rustig leventje? Lekker thuis op de bank, samen een spelletje doen, of lekker kletsen met een glaasje wijn? Ben je van tijd tot tijd romantisch en weet je een vrouw ook soms eens te verwennen?
Neuk me diep en hou mijn borsten wel goed vast! Hele grote borsten heb ik niet maar vind het wel erg geil om gewoon een keer een goed diep geneukt te worden, doggy bijvoorbeeld en dat jij dan mijn borsten goed vast pakt. Of woman on top, dat is ook wel een hele geile.Laat jij mijn borsten de hoofdrol spelen?
Kijk maar naar mijn lijstje! mijn trefwoordjes:
lachen
leuke, sexy dingen doen
schoon en verzorgd
geen bankhanger/bankhangster
aan mij denken hoor;-)
leeftijd/huidskleur ben ik achter: niet belangrijk
ehhmmm wat nog meer....
oh jaaaa: heel enthousiast en vol met passie en verlangen moet je zitten;-)
later!!
Opzoek naar vastigheid. Ik heb veel gefeest en geëxperimenteerd. En ben daar nu helemaal klaar mee.
Ik wil vastigheid in mijn leven en huisje, boompje , beestje.
Zou jij dat ook graag willen hebben?