Steek jij die dikke pik in mijn kutje? Samen lekker genieten en dan het uiterste eruit halen en dan bedoel ik niet een kopje koffie gaan drinken. Ik wil gewoon snel eens een dikke pik in mijn kutje hebben.
Daten met geile gilf vakantiemood van 47 uit Heist-aan-Zee, West-Vlaanderen
Pull_over (32)
★★★★☆
Ik ben op zoek naar een man waar ik goede vrienden mee kan z Je bent een heel goede man die niet vals speelt of dat leuk vindt en je bent bereid mijn vertrouwen te winnen, hoe lang het ook duurt. Je haast je niet om dingen te doen die je wilt en je laat me mijn eigen tempo bepalen. Ik denk dat ik dat van je wil.
Best fijn zo... Wat een relaxte manier om een date te vinden, zeg!! Het bevalt me wel om zo vanachter mijn laptop een leuke man uit te zoeken. En ook eerst rustig via de mail elkaar wat beter leren kennen voor er geneukt gaat worden.
Ik zoek mijn eigen neuk vent Zin in een goede beurt. Te lang geleden dus behoorlijke noodzaak aan. Ik graag soms een beetje gefrustreerd wanneer ik niet aan mijn momenten kom. Een man zegt dan niet aan zn trekken maar goed dat is bij mij niet het geval. Wel wil ik jou graag aftrekken en zodra jij klaar komt jouw stijve in mijn mond te nemen. Weinig is taboe veel kan.
Hou je ook van uitdagingen? Ik heb een sterke kinderwens en helaas kom ik die leuke man maar niet tegen dus ik probeer het lot een handje te helpen. Ben jij een lieve man met humor die geen bindingsangst heeft? Reageer dan snel! PS: als je bezet bent, of een hekel aan kinderen hebt, reageer dan maar lekker niet.
Wie komt mijn strak kutje uitwonen? Ik wil dat jij mijn strak kutje helemaal uitwoont! Vertel mij wat jij lekker vind en ik zal het doen, want ik verwacht dat jij het zelfde voor mij zal doen! Is dit geen goede deal, of moet ik liever verder zoeken?