Ik wil een echte lul om me te bevredigen Sorry.., ik wist echt geen andere profielnaam.., wel weet ik dat ik gek ben op mijn dildo.., wat mis ik..? Ik mis een echt lekkere (grote) pik..!!!
Vrijen met single dame dollydildo van 33 uit s-Hertogenbosch, Noord-Brabant
20Louisa5 (35)
★★★★★
Wie gaat mij laten smelten? Wie denkt deze bruine chocolade dame aan te kunnen en haar te doen smelten? Ik ben net zoals een m&m, die smelt niet in de hand, maar in de mond! Wie komt mijn smaakje proeven?
Een geile vent. Als je mijn borsten gaat masseren en likken dan wordt mijn kutje direct nat en zou je er zo naar binnen kunnen glijden met je lul. Maar voor je dat doet wil ik dat je mij uitgebreid gaat verwennen met jou handen en mond, om daarna helemaal los te gaan samen.
Kom jij mijn borsten een verwen beurt geven? Tja, goed met borsten zijn want ik heb een stel lekkere grote en volle borsten die wel wat aandacht kunnen gebruiken! Je moet ze dus goed kunnen strelen, lekker aan kunnen sabbelen en een echte borstenman zijn!
Zullen wij onze grenzen gaan verleggen? Mijn piercings zitten op hele spannende plekjes. Hou jij ook van de wat meer gewaagdere sex? Ik bedoel normale standjes zijn leuk maar je grenzen een beetje opzoeken kan het nog veel geiler maken toch?
Ik mis een man in mijn leven! Jij bent een leuke fijne vent die ook wat mist en daar werk van wil maken. Als we beide dat doel voor ogen hebben dan kan het niet anders dat het voor ons op een fijne manier gaat uit pakken.